Favoritų pergalės „Roland Garros“: lenkė varžovę nupūtė per 40 minučių

Carlosas Alcarazas (Scanpix nuotr.)

Sekmadienį antrajame metų „Didžiojo kirčio“ turnyre – „Roland Garros“ – sensacijų nefiksuota – į ketvirtfinalius žengė Stefanosas Tsitsipas, Carlosas Alcarazas ir Iga Swiatek.

Su daugiausiai sunkumų aštuntfinalyje susidūrė graikas Tsitsipas – 9-oji pasaulio raketė po keturių setų kovos 6:3, 7:6 (7:4), 6:2, 6:2 nugalėjo italą Matteo Arnaldi (ATP-35).

Antrajame sete graikas atsilikinėjo 3:5 ir galėjo stipriai komplikuoti sau reikalus, visgi sugebėjo sugrįžti, laimėti pratęsimą ir kitus du setus.

Į ketvirtfinalį „Roland Garros“ turnyre Tsitsipas pateko ketvirtą kartą karjeroje. Sykį Paryžiuje 9-oji pasaulio raketė buvo pasiekusi ir finalą, kuriame 2021 m. krito prieš Novaką Džokovičių.

Ketvirtfinalyje Tsitsipo laukia Carlosas Alcarazas, lengvai 6:3, 6:3, 6:1 susidorojęs su kanadiečiu Felixu Auger-Aliassime’u.

21-ą pasaulio raketę Alcarazas nugalėjo trečią kartą iš eilės ir tai visus kartus padarė nepralaimėdamas nė seto.

Į „Roland Garros“ ketvirtfinalį ispanas taip pat pateko trečiąsyk paeiliui ir taip pratęsė 27 metus trunkančią seriją, kai tarp 8 geriausių turnyro tenisininkų žaidžia bent vienas ispanas.

Galingiausią pergalę iš minėto trejeto iškovojo geriausia pasaulio tenisininkė Iga Swiatek, 6:0, 6:0 nugalėjusi rusę Anastasią Potapovą, WTA reitinge užimančią 41-ą vietą.

Tenisininkių dvikova tetruko 40 minučių. Tai yra greičiausia Swiatek pergalė jos karjeroje.

Iš 58 taškų varžovei lenkė leido laimėti tik 10.