„Fantasy Premier League“: 6 dėmesio verti pigūs saugai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 4 min skaitymo trukmė
Carney Chukwuemeka (Scanpix nuotr.)

Kartu su penktadienį prasidėsiančia Anglijos „Premier“ lyga startuos ir „Fantasy Premier League“. Prieš šio tarp futbolo fanų itin populiaraus žaidimo pradžią kviečiame pažvelgti į kelis dėmesio vertus pigius saugus jūsų komandoms.

  1. Julio Enciso (5,5 mln., „Brighton“)
Julio Enciso (Scanpix nuotr.)
Julio Enciso (Scanpix nuotr.)

2022-2023 m. sezono pabaigoje Enciso pradėjo rinkti daugiau minučių ir demonstruoti savo sugebėjimus nuostabiais smūgiais ir pavojingais prasiveržimais, taip priversdamas apsvarstyti savo kandidatūrą artėjančiam FPL sezonui.

Savo laiką urugvajietis išnaudojo puikiai – per paskutines 12 rungtynių pasižymėjo 4 įvarčiais ir 2 rezultatyviais perdavimais, nors retai kada praleisdavo daugiau nei valandą aikštėje. Ši problema artėjančiame sezone, turėtų mažėti, ypač komandą palikus argentiniečiui Alexisui Mac Allisteriui.

  1. Jacobas Ramsey (6,0 mln., „Aston Villa“)
Jacobas Ramsey (Scanpix nuotr.)
Jacobas Ramsey (Scanpix nuotr.)

„Aston Villa“ komandos vardas po to, kai jos vairą perėmė Unai Emery, stiprių vidutiniokų kontekste skamba vis garsiau, o atvirą futbolą propaguojančio ispano sistemoje tokie žaidėjai kaip 22-ejų Ramsey gali sužydėti.

Praeitą sezoną saugas pasižymėjo 6 įvarčiais ir 8 rezultatyviais perdavimais. Nors labiausiai yra pratęs žaisti viduryje, Emery Ramsey sezono eigoje neretai dislokuodavo į kraštus. Jei tai kartosis, o puolėjas ollie Watkinsas ir toliau demonstruos puikią formą, jaunasis komandos saugas gali surinkti adekvatų taškų skaičių kaip 6,0 mln. vertės žaidėjas.

  1. Carney Chukwuemeka (4,5 mln., „Chelsea“)
Carney Chukwuemeka (Scanpix nuotr.)
Carney Chukwuemeka (Scanpix nuotr.)

Nors yra gana rizikingas pasirinkimas, Chukwuemekai gali tapti geriausiai išleistais 4,5 mln.

Masonui Mountui perėjus į „Manchester United“, o Christopheriui Nkunku patyrus sunkią traumą, Chukwuemeka turi šansų tapti reguliariu žaidėju startiniame „Chelsea“ vienuoliktuke. Daug vilčių teikia ir „Chelsea“ tarpsezonis, kurio metu jaunasis talentas startavo beveik visose draugiškose rungtynėse.

Panašu, kad naujasis Londono klubo strategas Mauricio Pochettino tiki žaidėjo potencialu, tad pirmuose „Premier“ lygos turuose tikrai verta pažiūrėti, kokį vaidmenį komandoje turės Chukwuemeka.

  1. Brennanas Johnsonas (6,0 mln. „Nottingham Forest“)
Brennanas Johnsonas (Scanpix nuotr.)
Brennanas Johnsonas (Scanpix nuotr.)

Praeitas sezonas Johnsonui buvo tikrai solidus, ypač atsižvelgiant į tai, kad rungtyniavo su iškritimu į žemesnį divizioną flirtavusioje komandoje. Pastarosiomis savaitėmis žaidėjo pavardė yra siejama su pajėgesne „Brentford“ ekipa, kurios vieną pasiūlymą „Nottingham Forest“ jau atmetė.

Johnsonas gali būti dislokuotas bet kurioje iš 4 puolamųjų pozicijų. Jeigu prisijungs prie „Brentford“ ekipos, kuri didžiąją sezono dalį versis be Ivano Toney, žaidėjas gali būti vertas tų 6 mln.

  1. Philipas Billingas (5,5 mln., „Bournemouth“)
Philipas Billingas (Scanpix nuotr.)
Philipas Billingas (Scanpix nuotr.)

Billingui praeitas sezonas buvo gana solidus – per jį įmušti 7 įvarčiai ir atlikti 2 rezultatyvūs perdavimai. Kartu su Dominicu Solanke jie buvo rezultatyviausi „Bournemouth“ žaidėjai.

5,5 mln. kaina už atakuojantį žaidėją, kuris beveik neabejotinai turėtų žaisti kiekvieną savaitę, atrodo patraukliai. Savo pozicijoje „Bournemouth“ komandoje jis praktiškai neturi konkurencijos, todėl FPL apžvalgininkai yra įsitikinę, jog tai bus vienas iš daugiausiai taškų surinkusių žaidėjų, kainuojančių 5,5 mln. ar mažiau.

Tiesa, pirmos 7 savaitės „Premier“ lygoje „Bournemouth“ ekipai bus sudėtingos – laukia susitikimai su „West Ham“, „Liverpool“, „Tottenham“, „Brentford“, „Chelsea“ ir „Brighton“.

  1. Saidas Benrahma (6,0 mln., „West Ham“)
Saidas Benrahma (Scanpix nuotr.)
Saidas Benrahma (Scanpix nuotr.)

Benrahma sunkiai sekėsi užsitarnauti garantuotą poziciją Davido Moyeso sistemoje, tačiau sunku paneigti, kad tada, kai žaidė, saugas buvo kone pastebimiausias savo komandoje. Tiek „Premier“ lygoje, tiek laimėtoje Konferencijų lygoje.

Nors prarado Declaną Rice’ą, „West Ham“ galimybės „Premier“ lygoje yra vertinamos gana teigiamai, o jei Moyeso auklėtiniams pavyks finišuoti pirmoje lentelės dalyje, toks žaidėjas kaip Benrahma gali pririnkti pakankamai taškų. Be to, Benrahma gali realizuoti ir 11 metrų baudinius.

Tinklapis O, Sportas kviečia jungtis prie savo FPL lygos. Tą padaryti galite paspaudę šią nuorodą. Taip pat tą galite padaryti į lygos prisijungimo skiltį suvedę kodą: uhy871

Pasidalinti