„Fantasy Premier League“: 6 dėmesio verti pigūs puolėjai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 4 min skaitymo trukmė
Divinas Mubama (Scanpix nuotr.)

Kartu su penktadienį prasidėsiančia Anglijos „Premier“ lyga startuos ir „Fantasy Premier League“. Prieš šio tarp futbolo fanų itin populiaraus žaidimo pradžią kviečiame pažvelgti į kelis dėmesio vertus pigius puolėjus jūsų komandoms.

  1. Yoane’as Wissa (6,0 mln. „Brentford“)
Yoane'as Wissa (Scanpix nuotr.)
Yoane’as Wissa (Scanpix nuotr.)

Wissa šiuo metu yra pasirinkę tik 5 procentai visų FPL žaidėjų, tačiau ši pavardė turėtų suvilioti žaidėjus, nenorinčius išleisti 8,0 mln., kuriuos kainuoja tokie žaidėjai kaip Gabrielis Jesusas ar Ollie Watkinsas.

Praeitą sezoną jis surinko tik 14 taškų mažiau už Jesusą, nors pastarasis aikštėje praleido 500 minučių daugiau. Ivanui Toney iškritus iš rikiuotės iki sausio, Wissa ar Bryanas Mbeumo (saugas, 6,5 mln.) turėtų užimti svarbesnę vietą puolimo sistemoje.

  1. Divinas Mubama (4,5 mln., „West Ham“)
Divinas Mubama (Scanpix nuotr.)
Divinas Mubama (Scanpix nuotr.)

18-metis „West Ham“ talentas šiame tarpsezonyje susirinko nemažai žaidimo minučių, be to, paskutinėse kontrolinėse rungtynėse prieš „Premier“ lygos sezono pradžią startiniame vienuoliktuke mačą pradėjo būtent jis, o ne Danny Ingsas ar Antonio.

Tarpsezonyje Mubama pasižymėjo 3 įvarčiais ir kiekviename draugiškame mače nežaidė mažiau nei 45 minučių.

„Visada sakome, kad šansą gauna visi, tačiau labai svarbu juo pasinaudoti, nes daug progų įrodyti savo vertę futbolininkai negauna. Jis demonstravo puikią formą kontrolinėse rungtynėse ir privertė mus stipriai susimąstyti“, – taip apie Mubamą kalbėjo vienas iš „West Ham“ pagrindinės komandos trenerių Billy McKinlay.

Tokiame kaino rėžyje (4,5 mln.) Mubama yra geriausia, ką galite pasikviesti į savo komandą.

  1. Dominicas Calvertas Lewinas (6,0 mln., „Everton“)
Dominicas Calvertas-Lewinas (Scanpix nuotr.)
Dominicas Calvertas-Lewinas (Scanpix nuotr.)

Dominicas Calvertas-Lewinas yra skambiausias vardas šiame sąraše, geriausiais savo laikais sulaukęs sąsajų ir su Anglijos grandais.

Didžiausia problema, žinoma, yra jo sveikata. Didžiąją dalį pastarųjų dviejų sezonų jis praleido su fizioterapeutu, tačiau 2020-2021 metų sezone jis pelnė 16 įvarčių ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus per 33 rungtynes. Jeigu sugebės išlikti sveikas, DCL gali tapti puikiu pirkiniu už 6,0 mln.

  1. Joao Pedro (5,5 mln., „Brighton“)
Joao Pedro (Scanpix nuotr.)
Joao Pedro (Scanpix nuotr.)

Pedro prie „Brighton“ ekipos prisijungė už klubui rekordinius 37 mln. eurų. Nors praeitą sezoną rungtyniavo „Championship“ lygoje su „Watford“, puolėjas turi ir „Premier“ lygos patirties. Be to, greičiausiai būtent šiam žaidėjui teks perimti estafetę iš praeitų „Brighton“ herojų Glenno Murray ir Neilo Maupay.

Jeigu taps pagrindiniu „Brighton“ puolėju, ką sufleruoja jam atiduotas 9 marškinėlių numeris, Pedro gali tapti geriausiu pirkiniu iki 5,5 mln.

  1. Cameronas Archeris (4,5 mln., „Aston Villa“)
Cameronas Archeris (Scanpix nuotr.)
Cameronas Archeris (Scanpix nuotr.)

Praeitą sezoną Archeris daugiausiai trynė suolą, tačiau po sėkmingo pasirodymo U-21 Europos čempionate ir triumfo su Anglijos rinktine, puolėjui šį sezoną gali būti suteikta daugiau šansų.

Atsižvelgiant į jo kainą, patikėdami Archeriu nieko neprarasite, o rizika sezono eigoje gali pasiteisinti. Visgi prieš tai geriausia būtų pasižvalgyti, kokia jo rolė bus šio sezono „Aston Villa“ komandoje.

  1. Johnas McAtee (4,5 mln. „Luton Town“)
Johnas McAtee (Scanpix nuotr.)
Johnas McAtee (Scanpix nuotr.)

Visada sunku atspėti, kaip atrodys „Premier“ lygos naujokų startiniai vienuoliktukai. Visgi tikėtina, jog puolimo linijoje ir toliau pirmu smuiku grieš Carltonas Morrisas (5,5 mln.), o McAtee patyliukais lauks savo šanso.

Pastarajam 24-eri ir į „Luton Town“ komandą jis grįžo po kelių sėkmingų nuomos sezonų „Grimsby“ ekipoje, tad savo šansų naujoje aplinkoje žaidėjas gali sulaukti. Visgi, kaip minėta, pagrindinis komandos puolėjas greičiausiai liks Morrisas, kainuojantis milijonu daugiau.

Tinklapis O, Sportas kviečia jungtis prie savo FPL lygos. Tą padaryti galite paspaudę šią nuorodą. Taip pat tą galite padaryti į lygos prisijungimo skiltį suvedę kodą: uhy871

Pasidalinti