„Fantasy Premier League“: 6 dėmesio verti pigūs gynėjai

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 4 min skaitymo trukmė
Tyrone'as Mingsas (Scanpix nuotr.)

Kartu su penktadienį prasidėsiančia Anglijos „Premier“ lyga startuos ir „Fantasy Premier League“. Prieš šio tarp futbolo fanų itin populiaraus žaidimo pradžią kviečiame pažvelgti į kelis dėmesio vertus pigius gynėjus jūsų komandoms.

  1. Tyrone’as Mingsas (4,5 mln., „Aston Villa“)

Mingsas antroje praeito sezono pusėje pradėjo demonstruoti puikią formą ir turėtų išlikti pagrindiniu „Villa“ gynybos ramsčiu. Be to, komandos vairą perėmus Unai Emery, nuo to laiko „Premier“ lygoje mažiau įvarčių už „Aston Villa“ praleido tik trys komandos.

Prieš sezoną buvo diskutuojama, ar Pau Torreso pasirašymas reikš konkurenciją Mingsui, tačiau labiau tikėtina, kad šie du žaidėjai sudarys vidurio gynėjų duetą. Jo 17 taškų iš bonuso ir geras žaidimas antrame aukšte Mingsą daro svarstytinu pasirinkimu FPL komandoje.

  1. Svenas Botmanas (4,5 mln., „Newcastle“)
Svenas Botmanas (Scanpix nuotr.)
Svenas Botmanas (Scanpix nuotr.)

2022-2023 metų sezone Botmanas buvo pagrindinis „Newcastle“ gynybos komponentas ir daugelis anksti jį pasirinkusių FPL trenerių susirinko solidžius dividendus, nes jis tapo vienu iš daugiausiai taškų surinkusių gynėjų lygoje.

Už Kieraną Trippier (6,5 mln.) FPL sezono pradžioje daugiau kainuoja tik Trentas Alexanderis-Arnoldas, todėl pinigus taupantiems treneriams būtų galima svarstyti apie jo kolegą „Newcastle“ komandoje.

Tiesa, verta paminėti, kad dėl sudėtingų pirmųjų savaičių „Newcastle“ komandai gali tekti palaukti, kol Botmanas pradės rinkti solidesnius kiekius taškų.

  1. Jordanas Beyeris (4,0 mln., „Burnley“)

2022-2023 metų sezone „Burnley“ praleido tik 35 įvarčius – mažiausiai iš visų „Championship“ komandų, o Beyeris visą sezoną buvo gynybos ramstis.

Be abejo, „Premier“ lygoje jiems bus sunku taip pat tvirtai gintis, tačiau jei ieškote pigių variantų, kurie padėtų sutaupyti šiek tiek pinigų, tokie žaidėjai kaip Beyeris yra puikus pasirinkimas.

  1. George’as Baldockas (4,0 mln., „Sheffield United“)
George'as Baldockas (Scanpix nuotr.)
George’as Baldockas (Scanpix nuotr.)

Baldockas tampa vis populiaresniu FPL pasirinkimu, nes yra atakuojantis gynėjas, kuris, nepaisant komandos draugo Jaydeno Bogle’o (4,5) konkurencijos, turėtų gauti solidžias minutes.

Jis nėra toks saugus variantas kaip, pavyzdžiui, Beyeris, bet gali pasiūlyti daug daugiau grąžos iš atakų.

  1. Issa Kabore (4,0 mln., „Luton Town“)
Issa Kabore (Scanpix nuotr.)
Issa Kabore (Scanpix nuotr.)

Kabore yra „Luton Town“ atakuojantis dešiniojo krašto gynėjas. Jo klubas greičiausiai „Premier“ lygos šturmuoti nepradės, tačiau pats žaidėjas turėtų gauti daug minučių ir kartu pasiūlyti potencialą puolime.

Nereikėtų į Kabore ar kitą 4 mln. eurų kainuojantį gynėją žiūrėti kaip į pagrindinės savo komandos žaidėją, nes tam yra kur kas geresnių variantų, tačiau turėti jį ant atsarginių žaidėjų suolelio yra puiki idėja, ypač jei sezono metu jis pradės viršyti lūkesčius.

  1. Aaronas Wan-Bissaka (4,5 mln., „Manchester United“)
Aaronas Wan-Bissaka (Scanpix nuotr.)
Aaronas Wan-Bissaka (Scanpix nuotr.)

Po pasaulio čempionato Wan-Bissaka tapo vienu iš stabiliausių pasirinkimų „Manchester United“ gynybos linijoje, be to, per tą laiką surengė tikrai ne vieną gerą pasirodymą.

Nors Erikas Ten Hagas dažniausiai gali remtis Diogo Daloto paslaugomis, AWB gali tapti geru pirkiniu, jeigu sugebės triumfuoti konkurencinėje kovoje.

Tiesa, verta pažymėti, kad tai, ko gero, yra rizikingiausias pasirinkimas šiame sąraše.

Žinoma, 4,0-4,5 mln. ribose yra ir daugiau pasirinkimų. Priklausomai nuo to, kokią komandą jau turite, gali būti verta investuoti į „West Ham“ gynėją Nayefą Aguerdą (ir galbūt Harry Maguire’ą, jei jo perėjimas į „plaktukus“ įvyks), Jamesą Tarkowskį iš „Everton“ ar Tariqą Lamptey iš „Brighton“.

Tinklapis O, Sportas kviečia jungtis prie savo FPL lygos. Tą padaryti galite paspaudę šią nuorodą.

Pasidalinti