Fantastiškas Yamalis atvedė „Barcą“ į penktą pergalę paeiliui

Lamine'as Yamalis. Scanpix nuotr.

Ispanijoje toliau be pralaimėjimų žygiuoja vienvaldė čempionato lyderė „Barcelona“ ekipa.

Sekmadienio vakarą Hansi Flicko auklėtiniai išvykoje 4:1 sutriuškino „Girona“ bei pasiekė penktą pergalę iš eilės.

Pirmąjį įvartį svečiai pelnė 30-ą susitikimo minutę, kai pasižymėjo varžovo klaida pasinaudojęs ir kamuolį perėmęs Lamine’as Yamalis.

Jau po 7 minučių 17-metis talentas pridėjo ir antrą taiklų smūgį, pasižymėjęs standartinės situacijos metu. Yamalis šiame sezone tiesiogiai prisidėjo jau prie 7 komandos įvarčių (3 įvarčiai, 4 rezultatyvūs perdavimai). Tarp penkių stipriausių Europos lygų pagal šį rodiklį ispanas nusileidžia tik Erlingui Haalandui.

Antrajame kėlinyje „Barcos“ pergalę įtvirtino Dani Olmo ir Pedri taiklūs smūgiai.

Paguodos įvartį „Girona“ ekipai 80-ą minutę pelnė Cristianas Stuani.

Mačui artėjant prie pabaigos svečiai liko rungtyniauti dešimtyje, kai po šiurkščios pražangos tiesioginę raudoną kortelę gavo Ferranas Torresas.

Artėjančią savaitę abi ekipos pradės kovas UEFA Čempionų lygoje. „Barcelona“ klubo laukia išvyka į Monaką, o „Girona“ kausis su „Paris Saint-Germain“.