Fantastiškas Sabonis „Kings“ nukalė svarbią pergalę

Domantas Sabonis (Kings nuotr.)

Domantas Sabonis surengė įspūdingą pasirodymą, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa iškovojo užtikrintą pergalę.

Trečiadienio rytą Mike’o Browno auklėtiniai namuose 109:95 nugalėjo Los Andželo „Clippers“ krepšininkus.

Dar pirmosiomis ketvirtojo kėlinio minutėmis „Kings“ pranašumas siekė rekordinius 26 taškus (96:70) ir nors „Clippers“ deficitą kažkiek apkarpyti pavyko, nugalėtojas tuo metu jau nekėlė klausimų.

Pagal atkovotus kamuolius „Kings“ laimėjo 56:38 bei už varžovus išdalijo 11 rezultatyvių perdavimų daugiau – 29:18.

Sabonis aikštelėje išbuvo 35 minutes ir surengė dominuojantį pasirodymą – pelnė 22 taškus, atkovojo 20 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

20 taškų ir 20 atkovotų kamuolių ribą vieneriose rungtynėse Sabonis pasiekė 10 kartą karjeroje.

„Kings“ lyderis taip pat pratęsė rekordinę dvigubų dublių seriją, kuri tęsiasi jau 58 mačus.

Iš viso šiame sezone Sabonis dvigubus dublius rinko 71-ą kartą, o po pastarojo pasivijo Keviną Garnettą. Daugiau per sezoną dublių dabar yra surinkę tik Hakeemas Olajuwonas (72) ir Mosesas Malone’as (74). „Kings“ iki reguliariojo sezono pabaigos lieka sužaisti dar septynerias rungtynes.

Po šios pergalės „Kings“ nuo tiesioginės vietos atkrintamosiose, kurią Vakarų konferencijoje šiuo metu užima kito lietuvio – Jono Valančiūno – komanda, skiria viena pergalė.

Kitas rungtynes „Kings“ žais su Niujorko „Knicks“ ekipa, vėliau lauks susitikimas su Bostono „Celtics“.