Fantastiškas Sabonis dėjimu išplėšė „Kings“ pergalę

Domantas Sabonis (Scanpix nuotr.)

Domantas Sabonis sužaidė fantastiškas rungtynes, o po jo puikaus epizodo gynyboje ir dėjimo Sakramento „Kings“ šventė pergalę.

Penktadienio rytą Mike’o Browno auklėtiniai 131:129 nugalėjo Sakramento „Kings“ komandą, kuriai nepadėjo susižeidęs Victoras Wembanyama.

Likus minutei iki mačo pabaigos „Spurs“ pirmavo 129:124, tačiau Harrisono Barneso dvitaškis ir Maliko Monko tritaškis lygino rezultatą.

Paskutinė mačo ataka priklausė San Antonijaus ekipai, tačiau viduryje jos Sabonis perėmė kamuolį, nuskuodė į kitą aikštės pusę bei sugrūdo kamuolį iš viršaus. Šis lietuvio epizodas ant kojų pakėlė visą areną, o „Kings“ iškovojo pergalę.

Iš viso Sabonis žaidė 37 minutes, per kurias surinko 31 tašką, 17 atkovotų kamuolių ir 9 rezultatyvius perdavimus.

27-erių „Kings“ centrui tai buvo 45-as dvigubas dublis iš eilės. Pagal šį skaičių jis aplenkė Mosesą Malone’ą ir daugiausiai dvigubų dublių paeiliui surinkusių žaidėjų sąraše užima trečią vietą.

Rezultatyviau už Sabonį šįryt žaidė tik De’Aaronas Foxas, per 35 minutes pelnęs 33 taškus.

„Spurs“ gretose rezultatyviausiai žaidė Devinas Vassellis, žaidęs 38 minutes ir pasižymėjęs 30 taškų, 9 rezultatyviais perdavimais ir 5 atkovotais kamuoliais.