Fantastiškas Jorginho įvartis per pridėtą laiką grąžino „Arsenal“ į pergalių kelią

Jorginho (Scanpix nuotr.)

Londono „Arsenal“ ekipa po trijų nelaimėtų rungtynių iš eilės sugrįžo į „Premier“ lygos lyderių poziciją.

Šeštadienį itin rezultatyviame Londono derbyje Mikelio Artetos auklėtiniai 4:2 išvykoje pranoko „Aston Villa“ ekipą, kuriai vadovauja buvęs „Arsenal“ treneris Unai Emery.

„Aston Villa“ rungtynėse pirmavo du kartus, tačiau persvaros išsaugoti nepajėgė. Išlyginamąjį įvartį pirmą sykį pelnė Bukayo Saka, antrą – 66 minutę tolimą smūgį atlikęs ukrainietis Aleksandras Zinchenko.

Tašką dvikovoje padėjo įspūdingas sausį į „Arsenal“ persikėlusio Jorginho įvartis per pridėtą laiką. Iš toli italo paleistas kamuolys pirmiausia kliudė skersinį, tuomet atsitrenkė į vartininko Emiliano Martinezo galvą ir galiausiai įlėkė į vartus.

Rungtynes „uždarė“ po keitimo pasirodęs brazilas Gabrielis Martinelli – paskutinėmis minutėmis kampiniu rezultatą lyginti bandžiusi „Aston Villa“ į varžovų baudos aikštelę pasiuntė vartininką, tačiau už paliktus tuščius vartus buvo nubausti patys.

„Aston Villa“ gretose įvaričias pasižymėjo ketvirtose rungtynėse iš eilės pasižymėjęs Ollie Watkinsas ir Philippe Coutinho.

Artetos komandai ta buvo pirma pergalė po trijų „Premier“ lygos rungtynių atkarpos.

Po pergalės „Arsenal“ grįžo į „Premier“ lygos lyderių poziciją. Artetos komanda „Manchester City“ lenkia 3 taškais.

Šeštadienį „Arsenal“ taip pat tapo pirma „Premier“ lygos komanda, kurios gretose net keturi žaidėjai turi surinkę 10 įvarčių ir rezultatyvių perdavimų sumą. Jie yra: Martinas Odegaardas, Saka, Gabrielis Jesusas ir Martinelli.