Fantastiškas išsigelbėjimas: Anglija paskutinėmis sekundėmis pabėgo nuo pralaimėjimo

Jude‘as Bellinghamas pelnė įvartį į Slovakijos vartus paskutinėmis sekundėmis. Scanpix nuotr.

Anglijos rinktinę minutė skyrė nuo pralaimėjimo Slovakijai ir katastrofos Europos futbolo čempionate. Tačiau paskutinėmis akimirkomis Jude‘as Bellinghamas įspūdingu smūgiu išlygino rezultatą ir dovanojo britams viltį, kuri vėliau virto pergale.

Garetho Southgate‘o vadovaujama Anglija pasinaudojo suteiktu šansu ir po pratęsimo 2:1 nugalėjo puikiai žaidusią Slovakiją.

Ivanas Schranzas 25 rungtynių minutę išvedė slovakus į priekį.

Nors ir buvo laikoma akivaizdžia mačo favorite, Anglijos rinktinė sužaidus 60 minučių nebuvo atlikusi nė vieno smūgio į varžovų vartus.

Rungtynių teisėjas pridėjo 6 papildomo laiko minutes ir likus žaisti mažiau nei 90 sekundžių Bellinghamas išgelbėjo Angliją nuo sensacingo pralaimėjimo.

Jude’o Bellinghamo įvartis

Vos tik prasidėjo pratęsimas sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs Harry Kane‘as išvedė Anglijos rinktinę į priekį.

Harry Kane’o Įvartis

Anglijos rinktinė pasauliniame reitinge užima 5 vietą, Slovakija 45 pozicijoje.

Anglijos rinktinė pateko į Europos čempionato ketvirtfinalį, kuriame kovos su Šveicarijos komanda.