Fantastišką įvartį įmušusi „Man United“ – „Carabao“ taurės pusfinalyje

Puikų įvartį pelniusio brazilo Antony užkurta „Manchester United“ ekipa pateko į „Carabao“ taurės turnyro pusfinalį.

Antradienio vakarą Eriko Ten Hago auklėtiniai 3:0 nugalėjo trečios Anglijos lygos komandą „Charlton Athletic“.

Nors akistatą pradėjo ne pačios stipriausios sudėties, „Manchester United“ vis tiek užtikrintai dominavo aikštėje. Pirmoje dalyje iniciatyvą demonstravo jaunasis komandos talentas Alejandro Garnacho, o komanda į priekį išsiveržė jau 21-ą minutę, kuomet įspūdingu tolimu smūgiu varžovų vartininką nuginklavo Antony.

Visą intrigą ketvirtfinalyje uždarė po keitimo pasirodęs Marcusas Rashfordas, kuris pačioje rungtynių pabaigoje per 4 minutes įmušė du įvarčius ir savo komandai garantavo vietą pusfinalyje.

„Manchester United“ tai buvo jau aštunta pergalė iš eilės per visus turnyrus. Tai – puikus rezultatas prieš savaitgalį „Premier“ lygoje įvyksiantį derbį su „Manchester City“ klubu.

Optimaliausios formos derbį pasitiks ir Rashfordas, šį sezoną per visus turnyrus pelnęs 15 įvarčių. Nors sezonas dar tik įpusėjo, „United“ puolėjas jau dabar išgyvena trečią rezultatyviausią karjeros sezoną. Daugiau jis pelnė tik 2019/2020 m. (22) ir 2020/2021 m. (21) sezonuose.

Į Anglijos lygos taurės pusfinalį antradienį žengė ir „Newcastle United“ ekipa, 2:0 palaužusi kitą „Premier“ lygoje rungtyniaujančią komandą „Leicester City“.