Fantastiška atomazga Madride: baskams pergalę atnešė tritaškis su pražanga

Matthew Costello tritaškis su pražanga garantavo baskams pergalę (stopkadras)

Neįtikėtiną pergalę Eurolygoje varžovams iš nasrų nugvelbė dviejų lietuvių atstovaujama Vitorijos „Baskonia“ (15-12).

Joano Pennaroya auklėtiniai svečiuose 85:81 parklupdė Madrido „Real“ (18-8).

Likus minutei „Real“ turėjo kozirius savo rankose, kai Gabrielis Deckas išvedė šeimininkus į priekį (81:79). Vėliau Matthew Costello pavyko išlyginti rezultatą (81:81).

„Real“ lemiamoje atakoje Walteris Tavaresas nepataikė bei suteikė šansą baskams. Dariusas Thompsonas kiek užsižaidė su kamuoliu, atidavė jį Costello, kuris sugebėjo įridenti tolimą metimą su Rudy Fernandezo pražanga.

Taip šeimininkai ne tik gavo lemiamą smūgį, bet ir prarado galimybę pakovoti dėl pratęsimo.

Nugalėtojams Rokas Giedraitis per 29 minutes surinko 6 taškus (0/3 dvit., 1/4 trit., 3/4 baudų), 5 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą, 2 perimtus kamuolius, 2 pražangas ir 4 naudingumo balus.

Po traumos į Eurolygos kovas sugrįžęs Tadas Sedekerskis per 11 minučių taškų nepelnė (0/2 trit.), atkovojo 3 ir prarado 1 kamuolį bei pasižymėjo 3 naudingumo balais.

„Baskonia“ gretose spindėjo Thompsonas, per 31 minutę surinkęs 18 taškų (3/7 dvit., 4/7 trit.), net 14 rezultatyvių perdavimų, 5 atkovotus kamuolius ir 32 naudingumo balus.

„Real“ neišgelbėjo Džananas Musa, kurio sąskaitoje per 33 minutes buvo 21 taškas (4/6 dvit., 3/5 trit., 4/4 baudų), 8 atkovoti kamuoliai, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai.

„Real“: Džananas Musa 21 (8 atk. kam.), Walteris Tavaresas 13 (6/8 dvit.), Vincentas Poirier 10, Rudy Fernandezas 9.
„Baskonia“: Matthew Costello 20 (5/8 trit.), Dariusas Thompsonas 18 (14 rez. perd.), Maikas Kotsaras 13, Markusas Howardas 11, Rokas Giedraitis 6.