FA taurėje – „Tottenham“ pergalė ir „Crystal Palace“ vartininko košmaras

Harry Kane'as (Scanpix nuotr.)

Šeštadienį vykusiose FA taurės turnyro trečiojo rato rungtynėse pergales iškovojo Londono „Tottenham“ ir „Southampton“ ekipos.

Antonio Conte auklėtiniai po tikslaus Harry Kane’o smūgio iš už baudos aikštelės ribų 50-ą minutę 1:0 nugalėjo „Portsmouth“ komandą.

Kane’ui tai buvo 265 įvartis vilkint „Tottenham“ ekipos marškinėlius. Nuo klubo rekordininko Jimmy Greaveso jį dabar skiria viso labo vienas tikslus smūgis.

Iš viso rungtynėse „Tottenham“ kamuolį kontroliavo 72 procentus laiko, o varžovų vartų link atliko net 18 smūgių, tačiau tik vienas iš jų skriejo į vartų plotą.

Per pastarąsias 10 rungtynių visuose turnyruose Kane’as tiesiogiai (rezultatyviu perdavimu ar įvarčiu) prisidėjo prie 10 rezultatyvių atakų.

Pergalę šeštadienį FA taurėje iškovojo ir „Southampton“ futbolininkai, 2:1 nugalėję kitą „Premier“ lygos klubą „Crystal Palace“.

Pirmoji į priekį jau 14-ą minutę po tikslaus Odsonne Edouardo smūgio išsiveržė pastaroji komanda. Rezultatyviu perdavimu pasižymėjo „Crystal Palace“ žvaigždė Wilfriedas Zaha.

Visgi pirmojo kėlinio pabaigoje „Southampton“ ekipa išlygino rezultatą. Įvartis 37-ą min įskaitytas pagrindiniam standartinių situacijų autoriui Jamesui Ward-Prowse’ui, kurio link baudos aikštelės paleistas kamuolys įskriejo į vartus.

„Southampton“ pergalę įtvirtino dar viena vartininko Vincente Guaita klaida. Marias laiko priimti sprendimą turėjęs vartininkas prarado kamuolį, o jį nugvelbusio Adamo Armstrongo koja prieš tuščius vartus nesudrebėjo.

Paskutinę vietą „Premier“ lygoje užimantis „Southampton“ klubas ir „Tottenham“ ekipa savo varžovus ketvirtajame FA taurės etape sužinos sausio 9 dieną įvyksiančioje burtų ceremonijoje.

Nuo ketvirtojo FA taurės rato visos lygiosiomis pasibaigusios rungtynės persikels į pratęsimą ir, jeigu prireiks, 11 metrų baudinių seriją.