FA taurėje – įvykius aikštėje užgožusios muštynės tribūnose

Anglijos FA taurės ketvirtajame etape Vest Bromičo „Albion“ (WBA) namuose 0:2 nusileido Vulverhamptono „Wolves“ ekipa. Dėl neramumų aikštės prieeigose žaidėjai kuriam laikui buvo priversti grįžti į persirengimo kambarius.

Komandų miestus skiria kiek daugiau nei 10 kilometrų, o šių dviejų bei „Walsall“ ekipų tarpusavio dvikovos yra vadinamos Juodojo krašto derbiais. Tai buvo pirmas komandų susidūrimas prie žiūrovų nuo 2012 metų. Rungtynėms buvo suteiktas aukštos rizikos laipsnis, tad buvo padidinta apsauga, o mačas prasidėjo 15 min. prieš vidurdienį, vietos laiku.

Netrukus po to, kai Matheusas Cunha pelnė įvartį, o rezultatas 78 susitikimo minutę tapo 2:0, tribūnoje, kurioje rungtynes stebėjo namų komandos aistruoliai, kilo neramumai. Dalis žmonių pabiro į aikštę, o gausios policijos pajėgos nuskubėjo raminti sirgalių.

Situacijai užsitęsus, rungtynės buvo sustabdytos, komandos paliko aikštę. WBA žaidėjas Kyle’as Bartley iš tribūnų išsivedė savo vaikus. Rungtynės buvo atnaujintos praėjus daugiau nei pusvalandžiui.

„Premier“ lygoje žaidžiantys „Wolves“ išlaikė savo persvarą ir iš taurės eliminavo antrojoje pagal pajėgumą Anglijos lygoje žaidžiančius varžovus. Pirmąjį rungtynių įvartį 38 minutę pelnė Pedro Neto.

Vulverhamptono komanda „Premier“ lygoje yra įsitaisiusi lentelės viduryje. Su 29 taškais po 21 rungtynių jie rikiuojasi 10-11 vietose. WBA „Championship“ rikiuojasi 5 vietoje, kuri leistų kovoti dėl patekimo į aukščiausią šalies divizioną.