FA taurėje – dramatiškas „Man United“ triumfas prieš „Liverpool“ 122-ą minutę

FA taurė: Man United - Liverpool (Scanpix nuotr.)

Eriko Ten Hago vadovaujamas „Manchester United“ klubas paskutinėmis pratęsimo akimirkomis iškovojo dramatišką pergalę prieš „Liverpool“ ir žengė į FA taurės pusfinalį.

Sekmadienio vakarą „raudonieji velniai“ naikino įvarčio deficitus ir pagrindinio laiko metu, ir pratęsime, ir galiausiai triumfavo 4:3.

„Man United“ į priekį 10-ą minutę išvedė Scottas McTominay, tačiau 44-ąją ir pridėto laiko pradžioje „Liverpool“ gretose įvarčiais atsakė Alexis Mac Allisteris ir Mohamedas Salah.

Jurgeno Kloppo komanda įpusėjus antrajam kėliniui sėkmingai gynėsi nuo varžovų šturmo, tačiau 87-ą minutę rezultatą galiausiai lygino Antony.

Pirmo pratęsimo kėlinio pabaigoje „Man United“ vėl atsidūrė užnugaryje, bet 112-ą minutę rezultatą lygino Marcusas Rashfordas, o paskutinėms pridėto laiko sekundėmis pergalę komandai dovanojo saugas Amadas Diallo, atlikęs sudėtingą smūgį kaire koja į tolimąjį vartų kampą.

„Manchester United“ į FA taurės pusfinalį žengė jau 32-ą kartą istorijoje. Pagal šį pasiekimą arčiausiai Ten Hago komandos yra „Arsenal“ šį etapą turnyre pasiekęs 30 kartų.

Dėl vietos finale „Man United“ susitiks su „Coventry“ komanda.