Gorhamas – apie lindimą varžovams į galvas ir Evanso traumą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 4 min skaitymo trukmė
Patricijos Adamovič/BNS nuotr.

Justinas Gorhamas buvo naudingiausias savo komandos žaidėjas pergalingose trečiose „Betsafe-LKL“ pusfinalio rungtynėse.

Amerikietis į „Wolves“ krepšį įmetė 14 taškų, o visi jo metimai buvo taiklūs. Gorhamas dar pridėjo 5 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 21 naudingumo balą.

Po mačo jis išskyrė komandinį darbą gynyboje ir vardino pergalės priežastis.

„Komandinės pastangos, visi įdėjo savo indėlį. Rinkom sunkius taškus, kamuolius po jų krepšiu. Bet darbas dar nėra baigtas.

Pirmoje pusėje jie 6 kartus iš eilės pelnė taškus iš po krepšio. To negali būti. Atlikome korekcijas, antroje pusėje padidinome fiziškumą ir pasiekėme pergalę.“

„Wolves“ į priekį vedė Rasheedas Sulaimonas, kuris suvertė 32 taškus, tačiau pačioje susitikimo pabaigoje dėl kojos skausmų paliko aikštelę. Gorhamas atidavė pagarbą Sulaimono puolimo talentui bei papasakojo, kaip pavyko perlaužti seriją po pirmų pralaimėtų rungtynių.

„Sulaimonas yra puikus žaidėjas puolime. Stengėmės kontroliuoti kitus žaidėjus, išlaikyti juos jų vaidmenyse. Tai buvo komandinės pastangos. Mūsų dideli saugojo krepšį nuo prasiveržimų. Sulaimonas pataikė kelis sudėtingus metimus. Rungtynes laimėjo komandinės gynybos pastangos.

Specialių pokalbių komandoje neturėjome, tačiau žiūrėjome labai daug pirmojo mačo įrašų. Komanda pernešė tai į antras ir trečias dvikovas. Pakeitėme smulkias detales, neleidžiame žaisti patogia ranka. Taip pat padidinome fiziškumą.“

„Ryto“ puolėjas visose pusfinalio rungtynėse pasiekė 20 naudingumo balų žymą. Jis meta po 14 taškų, sugriebia po 7,3 kamuolio ir renka po 20,7 naudingumo balų. Jis kalbėjo apie savo indėlį į komandos pergales bei prasiplėtė apie savo mėgstamus „nešvarius pokalbius“ (trash talk) rungtynių metu.

„Tiesiog stengiuosi vesti komandą link titulo. Darau mažus dalykus ir puolimas ateina savaime. Stengiuosi dirbti gynyboje, daryti mažus dalykus, kad mano komanda laimėtų.

Tai yra derbis. Aš noriu tuo mėgautis ir į rungtynes įnešti energijos. Jie daro daug nešvarių dalykų, stengiasi mus išmušti iš žaidimo. Bet mes tai darėme visus metus. Jie nelaimės mūsų žaidime.

Jei aš pasakau kažką mėšlino, viskas baigiasi po pasakymo. Aš jau esu kitoje atakoje ir stengiuosi įlįsti į kito vyruko galvą. Svarbiausia, kad žaisdamas jaustum malonumą.“

Gorhamą taip pat sukrėtė „Žalgirio“ lyderio Keenano Evanso trauma. Krepšininkas papasakojo, kad žalgiriečiui rašė palaikymo žinutę.

„Jaučiuosi blogai dėl to, kas nutiko Keenanui. Jis turėjo sunkią traumą, kuri pražudė jo praėjusius metus. Ir tada jis grįžo, lyg nieko nebūtų nutikę. Žiūrėjau rungtynes ir kai jis nukrito – jaučiausi blogai. Asmeniškai jo nepažįstu, bet tai sukėlė man skausmą. Nors jis ir „Žalgirio“ žaidėjas, bet pirmiausia jis yra žmogus. Parašiau žinutę, kad galvoju apie jį ir meldžiuosi. Palinkėjau greitai atsigauti.“

„Ryto“ amerikietis kartojo, kad darbas dar nėra baigtas ir atskleidė, kokią žinutę komanda norėjo nusiųsti antrose serijos rungtynėse, kuriose „vilkai“ buvo nušluoti 113:75.

„Negalima atsipalaiduoti. Darbas nėra baigtas. Turime dvi dienas atsigauti, atstatyti psichologinę būklę. Negalime atsipalaiduoti.

Antrose rungtynėse mes nusiuntėme žinutę. Mes to ir siekėme. Norėjome, kad mūsų pėda atsidurtų jų.. suprantate, ką noriu pasakyti. Norėjome būti kieti, atimti jų žaidimą ir žaisti savąjį.“

Ketvirtas serijos mačas „Twinsbet“ arenoje bus žaidžiamas ketvirtadienį.

Pasidalinti