Evanso ir Šmito tempiamas „Žalgiris“ pralaimėjo dramą Monake

Keenanas Evansas (Žalgiris.lt nuotr.)

Puikiu šansu iškovoti antrą sezono pergalę išvykoje nepasinaudoję Kazio Maksvyčio auklėtiniai ketvirtadienį 82:84 nusileido „AS Monaco“ ekipai.

Iki pat paskutinių minučių „Monaco“ klubas rungtynėse pirmavo viso labo 57 sekundes, tačiau įpusėjus ketvirtam kėliniui viskas pradėjo keistis.

„Žalgiriui“ pirmaujant 72:66 Saša Obradovičiaus auklėtiniai po Edgaro Ulanovo klaidos savo aikštės pusėje ir Ellie Okobo dėjimo „Monaco“ spurtavo 8:0 ir susigrąžino trapią persvarą.

Nuo to laiko komandos kovojo taškas į tašką, likus minutei iki rungtynių pabaigos Tomas Dimša per Donatą Motiejūną smeigė tritaškį, tačiau tuo pačiu atsakė ir Okobo – 79:83.

Kitoje aikštės pusėje prieš nuo tritaškio zonos metusį Ulanovą prasižengė Okobo. Žalgiriečių kapitonas pataikė visas ir prie varžovų priartėjo per tašką – 82:83.

Okobo tuomet pataikė 1 baudą iš 2 ir „Žalgiriui“ liko 14 sekundžių paskutinei atakai. Visgi paskutinę akimirką Šmito tritaškis tikslo nepasiekė.

Pergalę iškovojusi „Monaco“ su 11 laimėjimų ir 5 nesėkmėmis įsitvirtino 1-2 Eurolygos vietose.

Labiausiai prie monakiečių pergalės prisidėjo Okobo, pelnęs 22 taškus, atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus ir surinkęs 35 naudingumo balus.

„Žalgirio“ gretose rezultatyviausiai žaidė 18 taškų įmetęs Rolands Šmitas. 10 taškų pirmoje pusėje pelnęs Keenanas Evansas finišavo su 17 tšk., 4 atk. kam. ir 5 rez. perd.

Maksvyčio auklėtiniai su 8 pergalėmis ir tiek pat pralaimėjimų dalijasi 9-10 vietas.