Europos taurės finale – Paryžiaus komandos dominavimas

TJ Shortsas (Eurocup X nuotr.)

Užtikrinta pergale Europos taurės (BKT Eurocup) finalo seriją pradėjo „Paris Basket“ komanda.

Uraganinę pirmą rungtynių pusę sužaidusi Paryžiaus komanda pirmose Europos taurės finalo rungtynėse 77:64 nugalėjo Breso Burgo JL krepšininkus.

Per pirmus du kėlinukus „Paris Basket“ suvertė virš pusšimčio taškų ir jau prieš rungtynių pertrauką išsprendė mačo nugalėtojo klausimą – 54:31. Įpusėjus trečiam ketvirčiui šeimininkų persvara siekė 27 taškus, o JL sutriuškinimo išvengė tik spurtavę pačioje rungtynių pabaigoje.

Svečių neišgelbėjo 42:33 laimėta kova dėl atšokusių kamuolių. Breso Burgo krepšininkai pataikė tik 4 tolimus metimus iš 24 (16,7 proc.).

Naudingiausiai ir rezultatyviausiai rungtynėse žaidė turnyro MVP TJ Shortsas. Jis surinko 15 taškų, 4 rezultatyvius perdavimus, 3 atkovotus ir 2 perimtus kamuolius bei 20 naudingumo balų.

Nadiras Hifi nugalėtojams pridėjo 13, o Sebastianas Herrera – 11 taškų.

JL komandai Zaccharie Risacheras įmetė 11, Jequanas Lewisas – 10, o Bryce’as Brownas, Isiah Mike’as ir Axelis Julienas – po 9 taškus.

Antrosios finalo rungtynės Breso Burge bus žaidžiamos penktadienį. Nugalėtojų titulą ir kelialapį į kito sezono Eurolygą gaus dvi rungtynes laimėjusi komanda.