Europos taurėje – sunkios „Paris“ ir Čanako komandų pergalės

TJ Shortsas (Scanpix nuotr.)

Nenado Čanako vadovaujama Ankaros „Turk Telekom“ komanda Europos taurėje šventė pirmą pergalę.

Buvusio „Lietkabelio“ vairininko ekipa trečiadienį po vargų ketvirtajame kėlinyje 79:77 pranoko Podgoricos „Budučnost“ krepšininkus, pirmajame etape pranokusius panevėžiečius.

Per paskutines keturias lemiamo ketvirčio minutes „Turk Telekom“ sukrapštė vos vieną tašką, tačiau prieš tai susikurtos dviženklės persvaros Čanako komandai pakako.

Turkams tai buvo pirmoji pergalė Europos taurėje – pirmajame ture išvykoje 71:80 nusileista Klužo UBT krepšininkams.

Keturi „Turk Telekom“ krepšininkai trečiadienį rinko bent 14 taškų, o rezultatyviausias tarp jų buvo 18 taškų surinkęs Jalenas Adamsas, atlikęs 2 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs tiek pat kamuolių.

„Budučnost“ komandą į priekį tempė 19 taškų surinkęs puolėjas Brandonas Paulas.

Sunkią pergalę antrajame ture iškovojo ir „Paris Basketball“ krepšininkai, ketvirtajame kėlinyje 81:75 palaužę Venecijos „Reyer“ ekipą.

Ketvirtąjį kėlinį ispanai pradėjo pirmaudami 4 taškais (60:56), tačiau jo starte „Paris“ ekipa spurtavo 8:0. Kėlinio viduryje „Reyer“ pavyko dar kartą atstatyti minimalų pranašumą (67:66), visgi tada prancūzai dar kartą spurtavo 7:0 ir persvaros daugiau nepaleido.

Nuo pralaimėjimo italų neišgelbėjo ir įspūdingos puolėjo Aamiro Simmso rungtynės – 28 taškai, 10 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 40 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose vėl išsiskyrė 18 taškų pelnęs, 6 rezultatyvius perdavimus išdalijęs ir 2 kamuolius atkovojęs praeito sezono Čempionų lygos MVP TJ Shortsas. 17 taškų pridėjo 21-erių gynėjas Nadiras Hifi.

Per aštuonerias rungtynes šį sezoną „Paris“ patyrė tik vieną pralaimėjimą.