Europos lyga: pagaliau įmušęs C.Ronaldo įtvirtino „Manchester United“ pergalę

Diogo Dalot, Marcuso Rashfordo ir Cristiano Ronaldo įvarčiai užtikrino „Manchester United“ komandos pergalę Europos lygos mače su „FC Sheriff“.

Užtikrinta pergalė rezultatu 3:0 Mančesterio komandai buvo puiki įžanga prieš lemiamą akistatą dėl grupės nugalėtojo titulo su „Real Sociedad“.

Tačiau tam, kad tiesiogiai patektų į atkrintamąsias, „Man Utd“ futbolininkai turės mušti mažiausiai du įvarčius, nes nors pergalė vieno įvarčio skirtumu galima, anglų laimėjimas rezultatu 1:0 į kitą etapą pasiųstų San Sebastiano klubą.

Pirmąjį įvartį „Manchester United“ pelnė 44-ąją minutę, kai po puikaus Christiano Erikseno perdavimo nuo kampinio gairelės galva kamuolį į vartus nukreipė D.Dalot.

Beje, tai buvo pirmas Eriko Ten Hago komandos įvartis šiame sezone po kampinio.

Antrą įvartį 65-ą minutę taip pat galva pelnė M.Rashfordas, o 81-ąją pakartotinu smūgiu rungtynes uždarė portugalas.

Pastarajam ta buvo pirmas įvartis nuo rugsėjo 10, kai pasižymėjo dvikovoje su „Everton“ ekipa.

Nuo to laiko C.Ronaldo spėjo užsitraukti „Man Utd“ fanų ir trenerio nemalonę, buvo išsiųstas treniruotis su komandos jaunimu ir grįžo į treniruotes su pagrindine sudėtimi.