Europos lyga –„Ajax“ komandos krachą pratęsė „Brighton“, „Marseille“ laimėjo prieš AEK

Joao Pedro. UEFA Europa League twitter nuotr.

Eilinį pralaimėjimą patyrė Amsterdamo „Ajax“ koamnda. UEFA Europos lygoje juos namuose 2:0 įveikė Braitono futbolininkai. Kitose D grupės rungtynėse „Marseille“ 3:1 nugalėjo Atėnų AEK ekipą.

„Brighton“ namuose įveikė tragiškai sezoną pradėjusį „Ajax“ klubą. Įvarčius pelnė Joao Pedro ir Ansu Fati. Amsterdamo komanda Europos lygoje turi 2 taškus, o vietiniame čempionate užimą priešpaskutinę – 17 vietą, per 7 rungtynes iškovojusi tik 5 taškus.

Marselio komanda namuose 3:1 nugalėjo iki tol grupėje pirmavusius AEK futbolininkus. Įvarčius prancūzams pelnė Vitinha, Amine Haritas ir Jordanas Veretoutas. Graikijos komandoje pasižymėjo Orbelinas Pineda. Rezultatui esant 1:1, 57 minutę iš aikštės buvo išvarytas AEK žaidėjas Cicanas Stankovičius.

Visoms komandoms sužaidus po kartą, grupėje pirmauja 5 taškus surinkusi Marselio ekipa. „Brighton“ ir AEK turi po 4 taškus, „Ajax“ – 2 taškus.