Eurolygos trenerių taryba išreiškė palaikymą Scariolo: „Parodyta beprecedentė nepagarba“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Sergio Scariolo (BNS Foto nuotr.)

Eurolygos vyriausiųjų strategų taryba (EHCB) išreiškė palaikymą penktadienį darbo netekusiam Sergio Scariolo.

Italas dar neprasidėjus sezonui neteko Bolonijos „Virtus“ komandos vyriausiojo trenerio posto.

Konfliktas tarp klubo vadovybės ir Ispanijos rinktinės trenerio išsirutuliojo labai greitai. Vos grįžęs prie ekipos vairo iš pasaulio čempionato Scariolo užsiminė, jog šį sezoną komandos komplektaciją kūrė išskirtinai klubo vadovybė.

„Dėl komandos tikslų reikėtų klausti vadovybės, nes ji man tiesiog patikėjo komandą. Aš sieksiu sėkmingai darbuotis ir ją paversti konkurencinga. Sudėti surinko klubo vadovai, dabar mes turėsime padaryti geriausia, ką galime“, – spaudos konferencijoje kalbėjo Scariolo.

Nepraėjus nė parai, italas buvo patrauktas iš užimamų pareigų.

Tą patį penktadienį Scariolo pusėn stojo Eurolygos strategų taryba, pareiškusi, jog treneriui buvo parodyta beprecedentė nepagarba.

„Viena iš EHCB misijų yra saugoti Eurolygos trenerių prestižą. Šią užduotį išsikėlėme 2018-2019 m. sezone, kai nuo jo pradžios praėjus vos trims mėnesiams jau buvo atleisti 7 treneriai.

Bolonijos klubas savo trenerį nusprendė atleisti dar neprasidėjus sezonui. Kiekvienas klubas turi teisę priimti tokius sprendimus, kurie būtų tinkamiausi jo ateičiai, įskaitant trenerių samdymą ir atleidimą. Visgi EHCB tiki, jog šiuo atveju aukščiausio lygio specialistui buvo parodyta beprecedentė nepagarba. Scariolo aukščiausio lygio klubus treniruoja jau daugelį metų, yra olimpinių žaidynių finalininkas, Europos ir pasaulio čempionas.

Kiekvienas kontraktas turi savo įsipareigojimus ir atsakomybes. Tikimės, kad „Virtus“ įgyvendins savo įsipareigojimus Sergio Scariolo.

Mes esame su Sergio Scariolo ir palaikysime jį visomis įmanomomis priemonėmis“, – rašoma oficialiame pranešime.

Pasidalinti