Madrido „Real“ priėmė sprendimą ir toliau likti Eurolygos ekosistemoje bei pratęsti sutartį su šia organizacija artimiausiam dešimtmečiui.
Apie karališkojo klubo sprendimą, remdamasi savo šaltiniais, informuoja ispanų „Marca“. Pažymima, kad šis žingsnis įtvirtina simbolinę Eurolygos pergalę prieš NBA, nes visi 13 Eurolygos klubų steigėjų nesusigundė amerikietiškomis vilionėmis.
Planuojama, kad liepos mėnesį, visi Eurolygos klubai-akcininkai virs frančizėmis, o tuomet už sprendimą keltis į konkuruojančią lygą būtų numatytos milžiniškos baudos.
Pranešama, kad išeinanti komanda turėtų sumokėti 100 milijonų eurų, kuriuos išsidalintų likusios frančizės.
Primename Eurolygos klubus-steigėjus:
Stambulo „Anadolu Efes“, Vilerbano ASVEL, Barselonos „Barcelona“, Vitorijos „Baskonia“, Miuncheno „Bayern“, Maskvos CSKA, Stambulo „Fenerbahče“, Tel Avivo „Maccabi“, Milano „Olimpia“, Pirėjo „Olympiakos“, Atėnų „Panathinaikos“, Madrido „Real“ ir Kauno „Žalgiris“.