Eurolygos išsišokėliai sustabdyti – „Valencia“ krito Stambule

Shane'as Larkinas (Anadolu Efes nuotr.)

Iki šiol stebinus ir pergales besirinkusi „Valencia“ ekipa patyrė pirmą pralaimėjimą Eurolygoje.

Penktadienį Alexo Mumbru auklėtiniai išvykoje 77:73 krito prieš Stambulo „Anadolu Efes“ krepšininkus.

Atkakliose rungtynėse nei vienai komandai nepavyko susikurti ryškesnio pranašumo. Po 2 kėlinių „Valencia“ buvo priekyje 40:38. Po ilgosios pertraukos, tragiškai iš toli atakavę „Anadolu Efes“ vis tik sugebėjo išsiveržti į priekį – 57:53 po trijų kėlinukų.

Įdomu, kad nei vienas „Valencia“ žaidėjas po 3 kėlinuko nebuvo surinkęs dviženklio taškų skaičiaus. Rezultatyviausiai jų gretose žaidė Damienas Inglisas, surinkęs 8 taškus.

Rungtynės toliau vyko taškas į tašką, bet šeimininkai užtikrinčiau sužaidė rungtynių pabaigą ir laimėjo rezultatu 77:73.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias ir naudingiausias buvo Shane’as Larkinas. Jo sąskaitoje 15 taškų, 8 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 26 naudingumo balai. Rodrigue’as Beaubois pelnė 14, o Willas Clyburnas ir Darius Thompsonas – po 13 taškų.

„Valencia“ komandai 13 taškų pelnė Damienas Inglisas. 10 – Josepas Puerto, 9 – Chrisas Jonesas, dar pridėjęs 8 atkovotus kamuolius ir 4 rezultatyvius perdavimus.

Sezoną dviem pralaimėjimais pradėjusiai Turkijos ekipai tai buvo antroji pergalė šią savaitę – antradienį 89:84 įveiktas ASVEL. Kitame ture „Anadolu Efes“ išvykoje susitiks su „Olympiacos“.

Pirmą pralaimėjimą po trijų pergalių patyrę „Valencia“ kitą savaitę atvyks į Kauną. Juos sausakimšoje arenoje priims tiek pat pergalių turintis Kauno „Žalgiris“.