Eurolygos finalo pakartojime – argentiniečio vedamos „Real“ ekipos pergalė

Alberto Abalde. Real Madrid Basket X nuotr.

Ketvirtajame Eurolygos ture susikovė dvi praėjusiame sezone finalą pasiekusios ekipos – Atėnų „Panathinaikos“ bei Madrido „Real“.

Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Real“ krepšininkai namuose 90:86 pranoko Eurolygos čempionus bei įsirašė antrąją pergalę Eurolygoje.

Pralaimėjusių komandoje Marius Grigonis per 2,5 minutės statistikos protokole nepasižymėjo.

Galingai rungtynes pradėjusi Madrido ekipa sužaidus kiek daugiau nei tris minutes jau turėjo dviženklį pranašumą – 14:3. Po sunkios mačo pradžios svečiai rodė gyvybės ženklus ir po dviejų kėlinių atsilikinėjo tik 5 taškais – 38:43.

Po ilgosios pertraukos „Real“ laimėjo atkarpą 16:1 ir vėl pabėgo nuo varžovų – 66:49. Nors ketvirtajame kėlinyje Atėnų klubui pavyko priartėti iki 7 taškų (71:78), atsiteisti Eurolygos čempionai nebesugebėjo.

Karališkajį klubą į pergalę vedė Facundo Campazzo, kuris surinko 19 taškų, 5 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 28 naudingumo balus. 15 taškų pridėjo Džananas Musa, 13 – Alberto Abalde.

„Panathinaikos“ nuo pralaimėjimo neišgelbėjo 23 taškais pasižymėjęs Kendrickas Nunnas, 16 taškų – Juancho Hernangomezo sąskaitoje.