Eurolygos čempionu tapęs Grigonis: „Reikės sunaikinti sveikatą“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Marius Grigonis (Euroleague.net nuotr.)

Pirmu Eurolygos čempionu iš Lietuvos po ilgos pertraukos tapęs Marius Grigonis po triumfo prieš „Real“ ant nugalėtojų pakylos lipo su trispalve bei pažadėjo Eurolygos titulą atšvęsti įsimintinai.

Sekmadienio vakarą Grigonio atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ 95:80 parbloškė nugalėtojos titulą gynusią Madrido „Real“ komandą ir po 13 metų pertraukos tapo Eurolygos čempione.

Pats gynėjas tapo septintu lietuviu, Eurolygoje triumfavusiu su užsienio komanda. Prieš tai tą padaryti buvo pavykę tik Arvydui Saboniui, Ramūnui Šiškauskui, Robertui Javtokui, Šarūnui Jasikevičiui, Martynui Gecevičiui ir Jonui Mačiuliui.

Pastarasis buvo paskutinis, kuriam tą pavyko padaryti, kai 2015 m. finale su „Real“ patiesė „Olympiacos“.

„Jau galvojau, kad niekada neateis tokie titulai. Labai jautru ir labai smagu būti palaimintu ir vienam iš nedaugelio laimėti Eurolygą.

Gali sapnuoti, gali svajoti apie tokias akimirkas… Labai labai smagu, ačiū Dievui, kad turiu tokią šeimą, kuri palaiko ir visada yra su manimi. Ačiū visiems komandos draugams, tam pačiam treneriui, kuris, nežinau, ką daro, bet kuria stebuklus.

Reikės eiti atšvęsti ir visiškai sunaikinti savo sveikatą“, – po triumfo „Basketnews“ žurnalistui Lukui Malinauskui sakė Grigonis.

Pats lietuvis finale sužaidė 7 minutes, per kurias taškų nepelnė, prametė dvitaškį, atkovojo kamuolį ir susirinko dvi greitas pražangas.

Iškart po triumfo Grigonis ant parketo išnešė Lietuvos vėliavą.

„Mūsų tiek nedaug, todėl labai smagu laimėti. Visada didžiavausi, jog esu lietuvis. Smagu šnekėti lietuviškai. Lietuva visada bus mano dalis, nes ten esu gimęs, ir kitaip negali būti“, – teigė Grigonis.

Pasidalinti