Eurolygos čempionai atsidūrė ant bedugnės krašto Graikijoje

Olympiacos BC X nuotr.

Atėnų „Panathinaikos“ patyrė nesėkmę ir antrose Graikijos lygos finalo rungtynėse. Pirėjo „Olympiacos“ – per pergalę nuo lygos čempionų titulo.

Trečiajame kėlinuke lemiamą pranašumą susikūrę „Oly“ laimėjo 92:86 ir finalo serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį 2-0.

„Taikos ir draugystės“ arenoje vykusiose rungtynėse Pirėjo komanda lemiamo ketvirčio pradžioje turėjo 12 taškų pranašumą. PAO buvo priartėję iki penkių taškų, tačiau Isaiah Canaano ir Nigelio Williams-Gosso tritaškiai pribaigė Ergino Atamano auklėtinių viltis.

Grigonis ant parketo praleido 22 minutes ir surinko 9 taškus (1/2 dvit., 2/3 trit.).

Nugalėtojams Williams-Gossas pelnė 19, Nikola Milutinovas (9 atk. kam.) – 17, Canaanas – 16, Alecas Petersas – 15, Kostas Papanikolaou – 11 taškų.

PAO Mathiasas Lessortas įmetė 21 tašką ir sugriebė 9 kamuolius. Kendrickas Nunnas pridėjo 13 (1/8 trit.), Kostas Sloukas – 12, Juancho Hernangomezas – 11, Jerianas Grantas – 10 taškų.

Trečiosios rungtynės OAKA arenoje bus žaidžiamos pirmadienį.