Eurolygoje – lyderių ketvertukas ir į dugną kritę italai

Ettore Messina (Eriko Ovčarenko/BNS nuotr.)

Eurolygos turnyrinėje lentelėje dar didesnę peklą užvirė Pirėjo „Olympiakos“ pergalė, o vis žemyn ritasi Milano „Emporio Armani“.

„Olympiakos“ (13-7) savo aikštėje 73:60 supančiojo Madrido „Real“ (13-7).

Šiuo metu Eurolyga neturi vienvaldžio lyderio – keturios ekipos turi po 13 pergalių ir 7 pralaimėjimus. Be „Oly“ ir „Real“ tokį patį balansą turi ir Stambulo „Fenerbahče“, „Barcelona“.

Viena pergale nuo šio karavano atsilieka Kauno „Žalgiris“ (12-8) ir „Monaco“ (12-8).

Nugalėtojams Saša Vezenkovas per 25,5 minutės surinko 15 taškų (6/9 dvit., 0/6 trit., 3/3 baudų), 5 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 14 naudingumo balų.

Svečių gretose labiausiai išsiskyrė Vincentas Poirier, kuris per 16,5 minutės pasižymėjo 4 taškais (1/2 dvit., 2/2 baudų), 8 atkovotais kamuoliais, 1 rezultatyviu perdavimu ir 12 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Thomasas Walkupas 18, Saša Vezenkovas 15, Kostas Sloukas 11, Shaquille’as McKissicas 8.
„Real“: Džananas Musa ir Walteris Tavaresas po 12, Mario Hezonja 9.

Ketvirtą nesėkmę iš eilės patyrė ir Eurolygos dugne liko Milano „Emporio Armani“ (6-14) ekipa, kuri namuose 73:79 nusileido Vilerbano ASVEL (7-13).

Savo žaidimo nerandanti Italijos ekipa vis labiau tolsta nuo atkrintamųjų zonos. Nuo Tel Avivo „Maccabi“, kuris yra aštuntoje pozicijoje, jau atsiliekama penkiomis pergalėmis.

Vienintelis dalykas, kuo gali pasidžiaugti „Emporio Armani“, jog per pastarąsias 4 Eurolygos rungtynes pirmą kartą permetė 70 taškų.

Vis tik pataikymas išlieka didžiule Ettore Messinos auklėtinių problema – šiame mače įkrito 4 iš 21 tritaškių (19 proc.).

Šeimininkų neištempė Brandonas Daviesas, kuris per 31,5 minutės sumetė 26 taškus (9/15 dvit., 0/3 trit., 8/11 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir sukaupė 31 naudingumo balą.

ASVEL ekipai Jonah Mathewsas per 22 minutės surinko 17 taškų (4/5 dvit., 3/6 trit.), 5 rezultatyvius perdavimus ir 14 naudingumo balų.

„Emporio Armani“: Brandonas Daviesas 26, Timothy Luwawu-Cabarrot 16, Devonas Hallas 12, Kyle’as Hinesas 9.
ASVEL: Jonah Mathewsas 17, Nando De Colo 13, Youssoupha Fallas ir Charlesas Kahudi po 10.