Eurolyga Motiejūnui ruošia naują kontraktą, finalo ketvertai gali keltis į Abu Dabį

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Paulius Motiejūnas (Eriko Ovčarenko/BNS nuotr.)

Vasarą Eurolygos direktoriumi tapęs buvęs Kauno „Žalgirio“ vadovas ir toliau gali vadovauti stipriausiam Europos krepšinio turnyrui.

Apie tai praneša AS žurnalistas Ricardo Gonzalezas, skelbiantis, jog Eurolyga lietuviui nori įteikti kelerių metų kontraktą.

Praeitą vasarą vykdančiojo direktoriaus poste Motiejūnas pakeitė Marshallą Glickmaną. Už lietuvio kandidatūrą balsavo visi 13 Eurolygos klubų-dalininkų.

Buvęs „Žalgirio“ dalininkas dukart iš eilės – 2017-2018 ir 2018-2019 m. sezonuose – buvo išrinktas geriausiu Eurolygos klubų vadovu.

Ispanijos žiniasklaida taip pat prideda, jog aktyviai vyksta pokalbiai ir su FIBA dėl Europos taurės ir FIBA Čempionų lygos susijungimo. Jungtiniame turnyre galėtų dalyvauti daugiau nei 30 komandų, jame taip pat vyrautų iškritimo ir kilimo į Eurolygą sistema.

Tikėtina, jog naujojo turnyro startas gali įvykti 2025-2026 m. sezone.

Dar praeitą savaitę „Mundo Deportivo“ skelbė, jog nuo 2025 m. trys Eurolygos finalo ketvertai gali vykti Abu Dabyje. Už tai Jungtiniai Arabų Emyratai Eurolygai yra pasiryžę sumokėti 75 mln. eurų bei užtikrinti kelionių sąlygas finalo ketverte dalyvausiančių komandų fanams.

Pasidalinti