Eurolyga grįžo: solidi Grigonio pabaiga padėjo įtvirtinti pirmą „Real“ nesėkmę namuose

Mathias Lessort'as (Euroleague.net nuotr.)

Marius Grigonis sužaidė solidžią rungtynių pabaigą, o jo atstovaujama Atėnų „Panathinaikos“ ekipa Eurolygos sugrįžimą pažymėjo pergale prieš turnyro lyderius.

Ketvirtadienį Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje 97:86 nugalėjo Madrido „Real“ krepšininkus.

PAO tapo pirma ekipa šį sezoną, „Real“ krepšininkus nugalėjusia jų pačių arenoje.

Madride Graikijos klubas triumfavo pirmą kartą po 11 metų pertraukos.

Ilgą laiką mače tylėjęs Grigonis iššovė ketvirtojo kėlinio pabaigoje ir padėjo įtvirtinti pergalę. Per paskutines 3 minutes kaunietis pelnė 8 taškus, o rungtynes baigė su 11. PAO gynėjas atliko vieną rezultatyvų perdavimą, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius bei surinko 12 naudingumo balų.

Svečius į pergalę vedė dar vienas puikias rungtynes sužaidęs Mathiasas Lessort’as, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 7 kamuolius, atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus, perėmęs 2 kamuolius, išrašęs bloką ir surinkęs 33 naudingumo balus.

17 taškų ir 7 rezultatyvius perdavimus pridėjo Kendrickas Nunnas, 16 taškų ir 6 rezultatyvius perdavimus surinko po traumos atsigaunantis Kostas Sloukas.

„Real“ komandoje 18 taškų pelnė Guerschonas Yabusele, pusę jų surinkęs pirmajame kėlinyje. Puolėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Turnyrinės lentelės batalijoms šis mačas daug įtakos neturėjo. Karališkasis klubas toliau užtikrintai rikiuojasi pirmoje vietoje, PAO išsaugojo 3 vietą.