Dešimt metų „Manchester City“ komandai vadovavęs Pepas Guardiola po šio sezono paliks klubą.
Savaitės pradžioje apie tai pirmasis paskelbė „The Athletic“ žurnalistas Davidas Ornsteinas praneša, o penktadienį naujienas patvirtino ir pats klubas.
Kataloną su „Man City“ saistė dar vienerius metus galiojantis kontraktas.
"What a time we have had together." 🩵 pic.twitter.com/WpkFecBYT4
— Manchester City (@ManCity) May 22, 2026
Klubas jau pradėjo apmąstymus, kaip geriausiai pagerbti išvyksiančią legendą. Vienas iš svarstomų variantų – neseniai praplėstos šiaurinės tribūnos pervadinimas Guardiolos garbei.
Už „Man City“ vairo Guardiola stojo 2016 m. birželį ir per tą laiką klubą atvedė iki 20 trofėjų, įskaitant 6 „Premier“ lygos titulus, triumfą Čempionų lygoje, tris FA ir penkias „Carabao“ taures.
Dar prieš praeitą savaitgalį vykusį FA taurės finalą Guardiola sulaukė klausimo, ar tai bus paskutinis jo vizitas į „Wembley“ stadioną, tačiau tąsyk specialistas atsakė: „Tikrai ne. Kontraktas galioja dar vienerius metus“.
Realiausias kandidatas pakeisti Guardiola Mančesteryje išlieka buvęs „Leicester City“ ir „Chelsea“ generolas Enzo Maresca.