„Emporio Armani“ toliau byra – pratęsime nusileido „Panathinaikos“

Ettore Messina (Simone Lucarelli/SIPA-SCANPIX nuotr.)

Milano „Emporio Armani“ (3-9) toliau neranda pergalių recepto Eurolygoje.

Ettore Messinos auklėtiniai svečiuose per pratęsimą 77:90 nusileido Atėnų „Panathinaikos“ (6-6).

Italai iššvaistė puikią progą laimėti per pagrindinį laiką. Likus 2 minutėms svečių pranašumas dar siekė 5 taškus (72:67), tačiau Dwayne’as Baconas įsmeigė tritaškį, o Georgios Papagiannis dėjimu išlygino rezultatą.

Galop Milano ekipa vėl vos neprisidirbo. Timothe Luwawu-Cabarrot prasižengė puolime ir PAO turėjo 3,2 sekundės išplėšti pergalę. Vis tik Bacono tritaškis skriejo pro šalį ir ekipos kėlėsi į pratęsimą.

Pasitikėjimą praradusi „Emporio Armani“ subyrėjo pratęsime, kai vieną po kito metimus leido Baconas.

Baconas per 37,5 minutės suvertė 31 tašką (9/12 dvit., 2/8 trit., 7/9 baudų), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir sukaupė 28 naudingumo balus.

Italai išlieka paskutine Eurolygos ekipa. Savo ruožtu PAO nugalėjo ketvirtą kartą paeiliui.

Nugalėtojams Artūras Gudaitis per 17 minučių surinko 6 taškus (2/3 dvit., 2/4 baudų), 3 atkovotus kamuolius ir 5 naudingumo balus.

Milano komandai negalėjo padėti Luigi Datome, Shavonas Shieldsas ir Kevinas Pangosas, o Graikijos ekipoje traumas gydosi Marius Grigonis, Lefteris Mantzoukas ir Nate’as Woltersas.

Pralaimėjusiems Nicolo Melli per 38 minutes surinko 7 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit.), 6 atkovotus kamuolius, 6 rezultatyvius perdavimus ir 18 naudingumo balų.

„Panathinaikos“: Dwayne’as Baconas 31, Parisas Lee 22, Derrickas Williamsas 9, Mateušas Ponitka 8.
„Emporio Armani“: Nazas Mitrou-Longas 16, Timothy Luwawu-Cabarrot 15, Brandonas Daviesas 11, Kyle’as Hinesas 8.