Emocijų nevaldęs Šeškus išvytas iš aikštės, „Rytas“ prisivijo „Žalgirį“

Virginijus Šeškus už dvi technines pražangas išvytas iš aikštės. Stop kadras.

Vilniaus „Ryto“ krepšininkai žaisdami be dviejų starto penketo žaidėjų Marcuso Fosterio ir Justino Gorhamo išvykoje 98:85 nugalėjo Jonavos Cbet krepšininkus. Paskutines penkias minutes aikštės šeimininkai žaidė be vyriausio trenerio Virginijaus Šeškaus.

Giedriaus Žibėno vadovaujama ekipa kiekvieną kėlinį laimėjo keliais taškais ir likus žaisti paskutines dešimt minučių pirmavo 14 taškų skirtumu.

Jonava kovojo iki pabaigos, tačiau likus žaisti kiek daugiau nei 5 minutes aikštės šeimininkams po ginčytino epizodo buvo skirtos trys techninės pražangos, po kurių „Rytas“ atitrūko dar labiau ir užbaigė sėkmingai rungtynes.

Ginčydamasis su teisėjais dvi technines pražangas užsidirbęs Šeškus arena paliko vedinas apsaugos darbuotojų.

Svečių gretose dvigubu dubliu pasižymėjo Martynas Echodas. „Rytas“ iškovojo 23 pergalę ir pagal šį rodiklį susilygino su pirmą vietą užimančiu Kauno „Žalgiriu“.

Jonava su 10 pergalių žengia aštuntoje pozicijoje.

„Rytas“: Martynas Echodas 21 (10 atk. kam., 3 rez. perd.), R.J. Cole’as 17 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 4/4 dvitaškių), Lukas Uleckas 15 (5 atk. kam., 4 klaidos), Gytis Masiulis (4/4 dvitaškių, 4 atk. kam.) ir Margiris Normantas (7 rez. perd.) po 11, Gytis Radzevičius 9, Arnas Velička 7 (6 rez. perd.).

„CBet“: Justas Furmanavičius 20 (4 atk. kam., 3/7 tritaškių), Ousmane’as Drame 19 (10 atk. kam., 5/5 dvitaškių), Ryanas Larsonas 17 (3/6 tritaškių, 4 rez. perd.), Diante Garrettas 10 (2/5 tritaškių), Ivanas Marinkovičius 9 (4/10 dvitaškių, 4 atk. kam.).