Ekspertus tildanti „Barcelona“ apkartino Brazdeikio debiutą

Barcelona krepšininkai (Barca Basket nuotr.)

Centrinėje Eurolygos 2 turo dvikovoje ekspertų nurašyta „Barcelona“ išvykoje 68:77 (16:23, 18:17, 20:16, 14:21)  įveikė Pirėjo „Olympiakos“ krepšininkus ir apkartino Igno Brazdeikio debiutą.

Rungtynes, sėkmingai išnaudodama priekinės linijos krepšininkus, sėkmingiau pradėjo „Barcelona“ ir per pirmąjį kėlinuką susikrovė 7 taškų persvarą – 16:23.

Antrajame kėlinuke į aikštelę žengė Ignas Brazdeikis, taip debiutuodamas „Oly“ gretose. Visą kėlinį be keitimų aikštėje praleidęs Iggy aktyvus nebuvo ir krepšį atakavo vienintelį kartą. Kėlinuko pabaigoje Brazdeikis, prasiveržęs į dešinę pusę, po kontakto su Vesely pelnė taškus su pražanga.

3 taškai ir 6 naudingumo balai antrajame kėlinuke – toks Igno prisistatymas Pirėjo publikai. Po pirmojo kėlinio spurto pristabdyta „Barcelona“ į pertrauką išėjo turėdama 6 taškų pranašumą – 34:40.

Antrojo penketo įkvėpti „Olympiakos“ krepšininkai trečią kėlinį pradėjo spurtu 10:2 ir išsiveržė į priekį rezultatu 44:42. Šios graikams sėkmingos atkarpos metu Isaiah Canaanas pelnė 8 taškus.

Rungtynių kontrolę prarandančią „Barcelona“ komandą gelbėti ėmėsi Rokas Jokubaitis, greitai pelnęs 5 taškus ir sugrąžinęs pranašumą katalonams. Komandos apsikeitė sėkmingais epizodais ir į pertrauką po trijų kėlinių išėjo rezultatui esant 54:56 „Barcelona“ komandos naudai.

Ignas Brazdeikis vėl pasirodė „Olympiakos“ gretose ketvirtajame kėlinuke ir, vos sulaukęs kamuolio, vėl pelnė taškus su pražanga. Įpusėjus lemiamam ketvirčiui „Olympiakos“, leidę katalonams pelnyti tik 3 taškus, susikrovė 7 taškų pranašumą – 66:59.

Minutės pertraukėlės paprašę katalonai atsakė spurtu 10:0 ir, likus 2 minutėms iki pagrindinio laiko pabaigos, išsiveržė į priekį 66:69. „Oly“ toliau strigo puolime ir nesugebėjo pasivyti antrąją pergalę iškovojusių „Barcelona“ krepšininkų.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė Nicolas Laprovittola, pelnęs 17 taškų ir atlikęs 7 rezultatyvius perdavimus. Alexas Abrinesas surinko 16 taškų, o Rokas Jokubaitis pridėjo 10 taškų, 4 rezultatyvius perdavimus ir 14 naudingumo balų.

„Olympiakos“ į priekį tempė Thomasas Walkupas, pelnės 14 taškų, tačiau suklydęs net 5 kartus. Alecas Petersas pridėjo 11, o Nikola Milutinovas – 10 taškų.

Brazdeikis debiutinėse rungtynėse per 18 aikštėje praleistų minučių pelnė 5 taškus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei surinko 4 naudingumo balus.

Kitą savaitę „Olympiakos“ pradės išvykoje su Milano krepšininkais, o tada namuose priims Belgrado „Partizan“ ekipą. „Barcelona“ „Partizan“ krepšininkus priims namuose, o tada vyks į Miuncheną, kur susikaus su vietos „Bayern“ .