„Eisais“ varžovus Šanchajuje baudęs lenkas iškovojo antrą „Masters“ titulą

Hubertas Hurkaczas (Scanpix nuotr.)

Dramatiškame Šanchajaus „Masters“ finale – Lenkijos tenisininko triumfas

Lenkijos tenisininkas Hubertas Hurkaczas tapo Šanchajuje vykusio „Masters“ turnyro nugalėtoju.

Į 11-ą vietą ATP reitinge kilsiantis Hurkaczas finale permainingoje kovoje 6:3, 3:6, 7:6 (10:8) nugalėjo rusą Andrejų Rublevą, kuris iki finalo turnyre nebuvo pralaimėjęs nė vieno seto.

Abu tenisininkai sekmadienį kovėsi dėl savo antrojo „Masters“ serijos titulo.

Hurkaczas pagal atliktus „ace’us“ buvo absoliutus turnyro lyderis – tokių lenkas prištampavo 77. Finale jų padarytas dar 21, tad „Masters“ turnyre 17-oji pasaulio raketė finišavo su 98.

Pirmąjį karjeros „Masters“ titulą Hurkaczas laimėjo 2021 m. Majamyje, o šiemet tapo šeštu tai padariusiu tenisininku. Šešetuke yra ir Rublevas, triumfavęs Monte Karle.

Tai buvo priešpaskutinis „Masters“ serijos turnyras šiemet, po kurio suintensyvėjo kova dėl vietos baigiamajame sezono turnyre, į kurį sugūžėja 8 geriausi metų tenisininkai. Per šiuos metu Hurkaczas iškovojo 2775 taškus ir yra 11-as. Paskutinę vietą į „Nitto ATP Finals“ kol kas uzurpuoja danas Holgeris Rune, 2023 m. surinkęs 3110 taškų.