Efektyviai minutes išnaudojęs Valančiūnas ir „Pelicans“ iškovojo reikšmingą pergalę

Jonas Valančiūnas (Scanpix nuotr.)

Jonas Valančiūnas solidžiai išnaudojo jam aikštelėje suteiktas minutes, o jo atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ pasiekė svarbią pergalę.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Willie Greeno auklėtiniai 114:109 nugalėjo „Golden State Warriors“ krepšininkus. Pirmąjį rungtynių kėlinį JV komanda pralaimėjo 17:26, tačiau po fantastiško antrojo ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudama 62:48. Įpusėjus ketvirtam kėliniui „Warriors“ po Stepheno Curry tritaškio prisivijo varžovus iki 3 taškų (92:95), tačiau tuomet „Pelicans“ spurtavo 14:5 ir tapo sunkiai pavejami.

Po šios pergalės „Pelicans“ galėjo užsitikrinti 6-ą vietą ir tiesioginį kelialapį į atkrintamąsias, tačiau lenktynėse dėl jos po dramatiškos pergalės 108:107 prieš Domanto Sabonio ekipą išliko Finikso „Suns“ krepšininkai.

Ketvirtą pergalę iš eilės pasiekę Greeno auklėtiniai paskutiniame reguliariojo sezono mače susitiks su Los Andželo „Lakers“ krepšininkais.

Valančiūnas aikštelėje šiąnakt praleido 16 minučių, per kurias surinko 10 taškų, atkovojo 5 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė CJ McCollumas, surinkęs 28 taškus, 5 atkovotus kamuolius ir 5 rezultatyvius perdavimus. 26 taškus pridėjo Zionas Williamsonas, 24 – Trey Murphy, taip pat atkovojęs 8 kamuolius.

„Warriors“ nuo nesėkmės neišgelbėjo ir puikus Curry pasirodymas. Komandos lyderis surinko 33 taškus, 5 rezultatyvius perdavimus ir 4 atkovotus kamuolius. 19 taškų pridėjo Klay Thompsonas, 18 – Andrew Wigginsas.