Dzūkai stebina toliau: Marijampolėje palaužta „Sūduva“

Alytaus Dainava“. Facebook nuotr.

Didžiąją dalį antro kėlinio mažumoje rungtyniavę Alytaus „Dainavos“ futbolininkai „Topsport A lygoje“ iškovojo antrą pergalę iš eilės.

Ode Abdullahi vienintelį mačo įvartį pelnė priešpaskutinę pirmo kėlinio minutę, o „Dainava“ Marijampolėje 1:0 palaužė vietos „Sūduvą“.

Marijampoliečiai rungtynėse atliko dvigubai daugiau smūgių link vartų nei svečiai – 16 prieš 8. „Sūduvos“ neišgelbėjo ir 9 kelti kampiniai.

Alytaus komanda pirmose sezono rungtynėse 0:1 nusileido Vilniaus „Žalgiriui“, o paskui nebepraleido nei vieno įvarčio – dvi nulinės lygiosios ir dvi pergalės 2:0 bei 1:0. Su 8-iais taškais dzūkų komanda šiuo metu žengia trečioje vietoje.

„Sūduva“ antras rungtynes paeiliui pralaimėjo minimaliu rezultatu. Jie lieka su 5-iais taškais ir turnyrinėje lentelėje dalinasi 7-8 vietas.