Džokovičius Vimbldone sulaukė trečio šimtuko žaidėjo testo

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Novakas Džokovičius (Scanpix nuotr.)

Geriausias visų laikų tenisininkas Novakas Džokovičius sulaukė netikėto pasipriešinimo, tačiau vis tiek žengė į trečią Vimbldono etapą.

Ketvirtadienį antrajame rate antroji pasaulio raketė tik po gana atkaklios kovos 6:3, 6:4, 5:7, 7:5 nugalėjo 22-ejų britą Jacobą Fearnley, ATP reitinge užimantį tik 277-ą vietą.

Aukščiau už Fearnley yra net geriausias Lietuvos tenisininkas Vilius Gaubas (ATP-266).

Trečiajame sete Džokovičius pirmavo 3:2 ir turėjo „breako“ pranašumą, tačiau jo neišsaugojo, o seto pabaigą geriau sužaidė varžovas.

Ketvirtajame sete britas kovojo kaip lygus su lygiu, o šeštajame geime netgi turėjo dvi „break pointo“ galimybes paeiliui. Visgi jomis 277-a pasaulio raketė nepasinaudojo, o seto pabaigoje jį paskandino dviguba klaida.

Į trečią Vimbldono etapą Džokovičius pateko 16-ą kartą iš eilės. Paskutinį kartą taip anksti serbas krito dar 2008 m., kuomet antrame etape nusileido Maratui Safinui.

Tuo metu taip žemai reitinge esančiam tenisininkui Džokovičius paskutinį kartą nusileido dar 2010 m. Belgrade, kuomet turėjo pripažinti tuometinės 319 pasaulio raketės Filipo Krajinovičiaus pranašumą.

Apskritai į trečią Vimbldono etapą Džokovičius pateko 18 kartą. Pernai Vimbldone tenisininkas pasiekė finalą, kuriame krito prieš Carlosą Alcarazą.

Per savo karjerą 37-erių serbas Vimbldoną laimėjo 7 sykius.

Pasidalinti