Džokovičius nepagarbą rodžiusiems fanams padainavo lopšinę: „Labaaanaktis“

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Novakas Džokovičius (Scanpix nuotr.)

Geriausias tenisininkas istorijoje Novakas Džokovičius užtikrintai pasiekė Vimbldono ketvirtfinalį, o po pergalės prieš Holgerį Rune tradiciškai pasikibirkščiavo su fanais.

Dvikovos su Holgeriu Rune metu nepagarbaus žiūrovų elgesio ir baubimų sulaukęs serbas į ketvirtfinalį žengė 15-ą pasaulio raketę sutriuškindamas 6:3, 6:4, 6:2.

37-erių tenisininkas po pergalės prasibrovė į rekordinį 60-ą ketvirtfinalį „Didžiojo kirčio“ turnyruose, dar labiau nutoldamas nuo Rogerio Federerio, kuris per savo karjerą šiame etape žaidė 58-is sykius.

Tradiciškai blogiuko kailyje Vimbldone žaidžiantis Džokovičius šįkart nusprendė netylėti ir po pergalės teniso gerbėjams nutarė pasiųsti žinutę.

„Visiems žmonėms, kurie nusprendė rodyti nepagarbą žaidėjui, šiuo atveju – man, labaaanaktis. Labaaanaktis, labaaanaktis. Jie tikrai rodė nepagarbą. Žinau, kad jie palaikę Rune, bet tai buvo tik pretekstas nušvilpti mane. ATP ture esu daugiau nei 20 metų, žinau jų triukus ir tai, kaip viskas veikia.

Viskas yra gerai. Aš susitelkiu į pagarbius žmones, kurie susimokėjo už bilietus, myli tenisą ir vertina žaidėjus. Esu žaidęs gerokai aršesnėse atmosferose patikėkite. Jūs manęs negalite paliesti“, – rėžė serbas.

Septynis kartus Vimbldoną laimėjęs Džokovičius Anglijoje siekia 25-o „Didžiojo kirčio“ turnyrų titulo, kuris dar labiau įtvirtintų jo, kaip geriausio žaidėjo istorijoje, statusą.

Ketvirtfinalyje serbas susitiks su 9-a pasaulio rakete Alexu de Minauru.

Pasidalinti