Džokovičius lemiamame pratęsime palaužė Tsitsipą ir žengė į finalą

Novakas Džokovičius. Scanpix nuotr.

Novakas Džokovičius sutiko rimtą pasipriešinimą Paryžiaus „Masters“ turnyro pusfinalyje tačiau atlaikė Stefano Tsitsipo spaudimą ir pateko į finalą, kuriame sieks septinto šio turnyro čempiono titulo.

N.Džokovičius šventė pergalę 6:2, 3:6, 7:6(4) ir aštuntą kartą iš eilės nugalėjo graiką. 35-erių metų serbas reikalus galėjo užbaigti ir iki pratęsimo, tačiau esant rezultatui 4:4 trečiame sete neišnaudojo dviejų progų tašku laimėti varžovo padavimus.

„Tikrai labai džiugu. Ypač kai laimi tokius mačus prieš vienus geriausių žaidėjų pasaulyje. Manau, kad mačą pradėjau labai gerai, stipriai smūgiavau, kaip ir ketvirtfinalyje. Turėjau šansą ir antro seto pradžioje, tačiau juo nepasinaudojau. Pelnytai nukeliavom į kovą dėl paskutinio taško, paskutinio smūgio. Džiaugiuosi įveikęs šį iššūkį.“

N.Džokovičius pratęsė tobulą seriją Paryžiaus „Masters“ turnyro pusfinalyje. Jame jis žaidė aštuntą kartą ir iškovojo aštuntą pergalę.

Nors ir patyrė pralaimėjimą S.Tsitsipas dar turi galimybę metus užbaigti pirmoje pasaulio reitingo vietoje.

N.Džokovičius finale kovos su Holgeriu Rune, kuris kitame pusfinalio mače 6:4, 6:2 nugalėjo Felixą Auger-Aliassime‘ą ir nutraukė pastarojo 16-os iš eilės pergalių seriją. Danijos sportninkas pirmą kartą karjeroje žais „Masters“ serijos turnyro finale.