Dvyliktuko dar neišsirinkęs Pesičius jau galvoja apie kitą žaidynių etapą

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 2 min skaitymo trukmė
Svetislavas Pešičius (FIBA nuotr.)

Serbijos rinktinės vyr. treneris Stevislavas Pesičius pradėjo pasiruošimą su komanda artėjančiai Paryžiaus olimpiadai.

Lietuvos ir Puerto Riko ekipoms kovojant olimpinės atrankos finale dėl paskutiniojo kelialapio į Paryžiaus olimpiadą, Pesičius ramiai galėjo stebėti, su kuo teks kautis grupėje. Serbija praėjusią vasarą tapo Pasaulio vicečempionais, kas jiems ir užtikrino tiesioginį kelialapį į olimpiadą.

Serbų ilgametis treneris tikina, kad dėl medalių pajėgios varžytis beveik visos žaidynėse dalyvausiančios komandos. Pesičius taip pat pasidžiaugė, kad ketvirtfinalyje tikrai pavyks išvengti akistatos su amerikiečiais.

„Manau, yra 10 komandų, kurios yra pajėgios kautis dėl medalių. Patys matėte, Brazilija nugalėjo Latviją ir pateikė didžiausią staigmeną atrankoje. Džiaugiuosi, kad pavyks išvengti amerikiečių atkrintamosiose ir žaisime prieš juos grupėje.

Žinoma, nereikia nuvertinti ir kitų komandų, esančių mūsų grupėje. Pietų Sudanas visada labai fiziškai ir atkakliai kovoja, jie gali bet ką įveikti, kaip ir Puerto Rikas. Mes turime daug talento, bet privalome pasiekti geriausią įmanomą formą iki olimpiados pradžios, jei norime laimėti.

Mūsų grupė bus labai stipri, tačiau tikiu savo komanda. Realu, kad liksime antri grupėje, o tada visas mūsų pajėgumas ir paaiškės atkrintamosiose“, – pasakojo Pesičius.

Galutinio dvyliktuko vyr. treneris vis dar nėra išsirinkęs, bet prižadėjo jį paskelbti prieš pat olimpiados pradžią.

Serbija Paryžiuje kovos C grupėje prieš JAV, Pietų Sudano ir Puerto Riko rinktines. Į kitą etapą keliaus dvi geriausios grupės komandos bei dvi geriausios trečią vietą užėmusios rinktinės. Grupių etapas vyks liepos 26–rugpjūčio 3 d.

Pasidalinti