Dviženklį atsilikimą naikinusi Jasikevičiaus „Fenerbahče“ triumfavo prieš lygos ausaiderius

Šarūno Jasikevičiaus treniruojama Stambulo „Fenerbahče“ permainingose rungtynėse išvykoje 83:73 nugalėjo Vilerbano ASVEL ekipą.

Dviženklį deficitą antrajame rungtynių ketvirtyje turėjusi Turkijos komanda spurtavo po pertraukos ir pati susikrovė dviženklę persvarą.

„Fenerbahče“ iškovojo 15 pergalę Eurolygoje ir kyla į ketvirtą turnyrinės lentelės vietą. ASVEL ekipa su 19 pralaimėjimų lieka lentelės dugne.

Antrajame rungtynių ketvirtyje Mike’as Scottas turėjo atkarpą, kai pelnė 13 savo komandos taškų iš eilės, o viso jų iki pertraukos surinko 21.

Amerikiečio įkvėpta ASVEL komanda buvo atitrūkusi net 12 taškų skirtumu ir tik Jasikevičiaus auklėtinių spurtas 7:0 ketvirčio pabaigoje leido Turkijos komandai į pertrauką išeiti tik su 3 taškų deficitu – 39:42.

Po pertraukos aikštėje vaizdas kardinaliai pasikeitė – po krepšiais dominavo Johnathanas Motley, o tritaškiais prancūzų krepšio tinklelį plėšė Scottie Wilbekinas. Per trečią ketvirtį „Fenerbahče“ pelnė dvigubai daugiau taškų nei ASVEL – 28:14. Prieš lemiamą rungtynių kėlinuką Šaro vyrų persvara jau tapo dviženklė – 67:56.

Iki paskutinių rungtynių akimirkų skirtumas laikėsi tarp 7 ir 13 taškų ir didesnės intrigos ASVEL komanda nebesukūrė.

Prancūzijos komandai nepadėjo Joffrey Lauvergne’as ir Nando De Colo.

Šeimininkų neišgelbėjo 38:31 laimėta kova dėl atšokusių kamuolių. Prancūzai pataikė tik 4 tritaškius iš 17 (23,5 proc.), varžovai – 10 iš 23 (43,5 proc.).

ASVEL: Scottas 26 (8/13 dvit., 7 atk. kam., 23 naud.), Parisas Lee 18 (1/6 trit., 4 rez. perd.), Davidas Lighty 7, Mbaye Ndiaye 6 (5 atk. kam.), Youssoupha Fallas 5 (11 atk. kam.).

„Fenerbahče“: Motley 24 (8/12 dvit., 8/9 baud.), Wilbekinas 17 (5/9 trit., 5 rez. perd.), Amine Noua 11 (7 atk. kam.), Sertacas Sanli 8, Nickas Calathesas 8 (8 rez. perd.), Marco Guduričius 7 (1/5 trit., 6 atk. kam., 5 rez. perd.).