Dvigubas smūgis „Chelsea“: pralaimėjo ir prarado įvarčio autorių

Londono Chelsea komanda (Scanpix nuotr.)

Mauricio Pochettino vadovaujama Londono „Chelsea“ ekipa antrajame „Premier“ lygos ture sugėrė skaudų smūgį.

Sekmadienio vakarą vykusiame Londono derbyje „Chelsea“ išvykoje 1:3 nusileido Davido Moyeso vadovaujamiems „West Ham“ futbolininkams.

„Chelsea“ jau 7-ą minutę buvo priversta vytis varžovus, tačiau 28-ą varžovus baudos aikštelėje „išmaudęs“ jaunasis klubo talentas Carney Chukwuema išlygino rezultatą. Pirmojo kėlinio pabaigoje Raheemas Sterlingas gražiu reidu komandai uždirbo 11 metrų baudinį, tačiau jo realizuoti Enzo Fernandezui nepavyko.

Negana to, jau pačiame antro kėlinio starte „Chelsea“ prarado įvarčio autorių – Chukwuema susigriebęs už kelio virto ant žemės ir žiūrėdamas į atsarginių suolelį Pochettino parodė, kad negalės tęsti rungtynių.

Pirmajame ture kelio traumą patyrė ir iš „Red Bull Leipzig“ įsigytas Christopheris Nkunku.

53-ią minutę „Chelsea“ gavo dar vieną smūgį – galingu smūgiu į tolimąjį vartų kampą „West Ham“ į priekį išvedė Michailas Antonio. Nors nuo 67-os minutės Pochettino ekipa įgijo vieno žaidėjo persvarą, dar vienas įvartis krito į jų pačių vartus – pridėto laiko pabaigoje 11 metrų baudinį realizavo Lucas Paqueta.

Baudinį į savo komandos vartus neleistinu veiksmu uždirbo už 122 milijonus eurų įsigytas saugas Moisesas Caicedo, debiutavęs su „Chelsea“ marškinėliais.

Pochettino pirmosios pergalės „Premier“ lygoje vadovaujant „Chelsea“ komandai dar reikės palaukti. Pirmajame ture jo komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Liverpool“.