Dvigubas Minioto dublis ir užtikrinta „Wolves“ pergalė Europos taurėje

Regimantas Miniotas (BC Wolves twitter nuotr.)

Vilniaus „Wolves“ svečiuose 84:71 įveikė Hamburgo „Veolia Towers“ ekipą ir iškovojo 4 pergalę Europos taurės varžybose.

Prieš rungtynes „Wolves“ buvo iškovoję 3 pergales per 6 rungtynes, o Vokietijos komanda – 1 pergalę iš 7 galimų.

Vilniaus komanda atkovojo 17 kamuolių po varžovų krepšių, o bendrai kovą dėl kamuolių laimėjo 45:34. Vienintelis Adas Juškevičius neatkovojo nei 1 kamuolio, o visi likę 9 žaidėjai sugrebė bent po 2.

Lietuvos komanda vis vertėsi be traumuotų Rasheedo Sulaimono ir Jeffery Tayloro, tačiau į sudėtį grįžo Vaidas Kariniauskas ir Eigirdas Žukauskas.

„Wolves“ rungtynes pradėjo spurtu 10:0 ir varžovų komandos vyr. treneris Benka Barloschky buvo pirverstas prašyti pertraukėlės sužaidus vos 2 min.

Šeimininkai stabilizavo situaciją ir 1 ketvirtį baigė turėdami 8 taškų deficitą – 16:24. „Wolves“ gretose 1 kėlinuke ant parketo pasirodė visi 10 žaidėjų, o taškais pasižymėjo 8.

Sostinės komanda 1 rungtynių pusėje suklydo 10 kartų, tačiau atliko net 13 rezultatyvių perdavimų ir laimėjo kovą dėl kamuolių 19:16. Po 2 kėlinukų „vilkai“ priekyje – 37:47.

Eigirdas Žukauskas (nuotr. Saulius Čirba)

Djordje Gagičiaus vedami „Wolves“ laimėjo ir 3 kėlinuką ir dar šiek tiek padidino savo pranašumą – 55:68.

Kristupas Žemaitis ėmėsi iniciatyvos ir po jo metimų svečių persvara šoko pasiekė 16 taškų – 57:73.

Sužaidus pusę lemiamo ketvirčio po Marko Hugheso tritaškio, Hamburgo komanda sumažino skirtumą iki 10 taškų – 68:78. Tada beveik 4 minutes komandos nesugebėjo pelnyti taškų.

Geriausias karjeros rungtynes Europos taurėje sužaidė Regimantas Miniotas – 10 taškų (5/8 dvit.), 12 atkovotų kamuolių, 4 rezultatyvūs perdavimai ir 21 naudingumo balas.

Tre’Shawnas Thurmanas, Žemaitis ir Gagičius pelnė po 14 taškų. Pastarajam tai rezultatyviausios rungtynės su „Wolves“ marškinėliais. Rekordui pasiekti serbui užteko nepilnų 11 min. aikštelėje.

Christianas Mekowulu ir Žukauskas pridėjo po 7 taškus.

Arnas Beručka (nuotr. Saulius Čirba)

Visi „Wolves“ krepšininkai ant parketo praleido dviženklį minučių skaičių ir pasižymėjo taškais.

„Veolia Towers“ komandoje daugiausiai taškų įmetė Hughes – 14 (4/9 trit.).Vincentas Kingas pridėjo 13, o Sethas Hinrichsas – 11 taškų.

Kitas rungtynes Vilniaus komanda ASG arenoje žais su Londono „Lions“.