Dviguba nesėkmė: pralaimėję „Lakers“ prarado Davisą

LeBronas Jamesas ir Stephenas Curry (Scanpix nuotr.)

Penktąsias Vakarų konferencijos pusfinalio serijos rungtynes laimėję „Golden State Warriors“ sezoną pratęsė dar bent vienai nakčiai.

Ketvirtadienio rytą Stepheno Curry vedama komanda namuose 121:106 pranoko Los Andželo „Lakers“ ir serijos rezultatą sušvelnino iki 2-3.

„Warriors“ dviženklį pranašumą įgijo vos įpusėjus pirmajam kėliniui (17:5), tačiau tuomet „Lakers“ pavyko ne tik prisivyti, bet ir persverti rezultatą – 45:42. Visgi pranašumu LeBrono Jameso komanda džiaugėsi trumpai, nes „Warriors“ antrą kėlinį baigė spurtu 16:5.

Nuo tos akimirkos praeito sezono čempionai persvaros jau nebepaleido ir pasiekė užtikrintą pergalę.

Negana to, jog patyrė pralaimėjimą, ketvirtajame kėlinyje su Kevonu Looney susidūręs Anthony Davisas galimai patyrė smegenų sutrenkimą ir gali nežaisti šeštosiose serijos rungtynėse. Aikštę, pasak pranešimų, „Lakers“ centras paliko vežimėlyje.

„Warriors“ į pergalę ketvirtadienį tempė Curry, pelnęs 27 taškus, atlikęs 8 rezultatyvius perdavimus ir atkovojęs 3 kamuolius. 25 taškus pridėjo Andrew Wigginsas, 20 – Draymondas Greenas.

„Lakers“ gretose su 25 taškais išsiskyrė Jamesas, taip pat atkovojęs 9 kamuolius ir atlikęs 3 rezultatyvius perdavimus. Davisas iki smūgio buvo surinkęs 23 taškus.