Dvigubą dublį įsirašęs Valančiūnas nesustabdė monstriško Embiido

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa patyrė antrą pralaimėjimą iš eilės.

Naktį iš pirmadienio į antradienį „Pelicans“ išvykoje 111:120 krito prieš Filadelfijos „76ers“ komandą.

JV rungtynėse pasižymėjo dvigubu dubliu – pelnė 12 taškų, atkovojo tiek pat kamuolių, blokavo 3 metimus, tačiau prarado du kamuolius, o ketvirtajame kėlinyje dėl 6 asmeninių pražangų rungtynes baigė ant suolo.

„Pelicans“ į priekį vedė puolėjas Zionas Williamsonas, pelnęs 26 taškus, atkovojęs 6 kamuolius ir išdalijęs 7 rezultatyvius perdavimus. Visgi komandos lyderis ketvirtojo kėlinio pirmoje pusėje patyrė šlaunies traumą ir nuo tos akimirkos „Pelicans“ šansai laimėti drastiškai sumažėjo.

Rezultatui esant 103:96 „76ers“ centras Joelis Embiidas pelnė du taškus su pražanga ir likus kiek daugiau nei 4 minutėms iki akistatos pabaigos savo komandai pelnė dviženklį pranašumą, kurio sunaikinti „Pelicans“ jau nesugebėjo.

Embiidas šiąnakt sužaidė monstriškas rungtynes – pelnė 42 taškus, atkovojo 11 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„76ers“ centrui tai buvo aštuntos rungtynės šį sezoną, kuriose jis pelnė bent 35 taškus ir atkovojo 10 kamuolių.

Antrą pralaimėjimą iš eilės patyrusių „Pelicans“ treneris Willie Greenas teigė, jog kol kas negali pasakyti, kiek laiko be krepšinio praleis Williamsonas. Kitose rungtynės Naujojo Orleano komanda namuose priims Hiustono „Rockets“.

Po antros nesėkmės per kelias dienas „Pelicans“ Vakarų konferencijoje nukrito į 3 vietą, „76ers“ Rytuose yra penkti.