Dviejų Rokų akistatoje – pratęsta „Barcos“ pergalių serija prieš „Crvena Zvezda“

Jabari Parkeris (Barca Basket nuotr.)

25-ajame Eurolygos ture įvykusį dviejų Rokų mūšį laimėjo Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ ekipa.

Rogerio Grimau auklėtiniai penktadienį gana užtikrintai 85:76 nugalėjo „Crvena Zvezda“ krepšininkus su Roku Giedraičiu priešakyje.

Belgrado klubą katalonai nugalėjo jau 11 kartą iš eilės. Paskutinį sykį „Crvena Zvezda“ pergale prieš „Barcelona“ džiaugėsi dar gūdžiais 2017 m.

Grimau komanda po pirmojo kėlinio turėjo tik vieno taško pranašumą (18:17), tačiau tuomet katalonai pradėjo bėgti ir ilgąją pertrauką pasitiko pirmaudami jau 45:32. Pirmoje mačo pusėje „Barcą“ į priekį vedė 14 taškų pelnęs Dario Brizuela.

Po pertraukos „Crvena Zvezda“ kelis kartus mėgino apmažinti deficitą, tačiau „Barcelona“ laikėsi užtikrintai įsikibusi į pergalę ir jo nepaleido.

Jokubaitis aikštėje penktadienį praleido 18 minučių, per kurias pelnė 9 taškus, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išrašė bloką, perėmė kamuolį, suklydo ir užsidirbo pražangą bei surinko 10 naudingumo balų.

„Crvena Zvezda“ atstovaujantis Giedraitis per 27 minutes pelnė 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko tuos pačius 10 naudingumo balų.

„Barcą“ į priekį vedęs Brizuela iš viso finišavo su 20 taškų, Janas Vesely pridėjo 16 taškų ir atkovojo 8 kamuolius.

„Crvena Zvezda“ komandoje rezultatyviausiai žaidė 21 tašką pelnęs gynėjas Nemanja Nedovičius, Joelis Bolomboy pridėjo 12 taškų ir su 10 atkovotų kamuolių pasiekė dvigubą dublį.

„Barca“ po pergalės toliau išlieka antroje turnyrinės lentelės vietoje, „Crvena Zvezda“ turi tokį patį balansą kaip „Žalgiris“ ir rikiuojasi 12-16 pozicijose.