Dviejų pratęsimų trileryje – eilinis Sedekerskio dublis ir Blaževičiaus komandos pergalė

OBRADOIRO CAB Twitter nuotr.

„Monbus Obradoiro“ su Mareku Blaževičiumi ir Tado Sedekrskio „Baskonia“ žaidė net 2 pratęsimus, po kurių pergalę 105:98 šventė aikštės šeimininkai – „Monbus Obradoiro“ krepšininkai.

Blaževičius nugalėtojų gretose neišsiskyrė. Aukštaūgis žaidė 18.5 minutės ir pelnė 2 taškus (1/5 dvit.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Monbus Obradoiro“ komandą į pergalę vedė Jordanas Howardas – 22 taškai (4/7 trit.), Artemo Pustovyi sąskaitoje 20 taškų (6/6 dvit.), 8 atkovoti kamuoliai ir 28 naudingumo balai. Thomas Scrubbas pridėjo 19 taškų (8/15 dvit.).

Naudingiausias „Baskonia“ gretose buvo Sedekerskis. Lietuvis rungtyniavo kiek daugiau nei 41 minutę ir pelnė 13 taškų (4/5 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 13 kamuolių ir surinko 26 naudingumo balus.

Rezultatyviausiai rungtyniavo Markusas Howardas – 33 taškai (5/13 trit.). Codi Milleris-McIntyre’as įmetė 16 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Blaževičius Ispanijos pirmenybėse žaidžia po 14 minučių ir renka po 6.2 taško ir po 3.4 atkovoto kamuolio.

Sedekerskio statistika – vidutiniškai 7.3 taško ir 8 atkovoti kamuoliai per 26 žaidimo minutes.

„Baskonia“ turi iškovoję 4 pergales per 8 rungtynes. Blaževičiaus komandai tai buvo 3 laimėtos rungtynės iš 8.