Duranto trigubas dublis, rekordas ir nutraukta „Suns“ pralaimėjimų serija

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Scanpix nuotr.

Kevinas Durantas surinko trigubą dublį ir pagerino savo rezultatyvių perdavimų rekordą, o Finikso „Suns“ nutraukė 3 pralaimėjimų seriją. Jie 129:113 svečiuose laimėjo prieš Hiustono „Rockets“.

„Suns“ iškovojo 15 pergalę per 30 rungtynių ir pirmą pergalę išvykoje nuo lapkričio 26d. Durantas įmetė 27 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir išdalino net 16 rezultatyvių perdavimų (asmeninis rekordas). Tai 18 jo trigubas dublis karjeroje.

Durantui geriausiai talkino Ericas Gordonas, kuris taip pat sumetė 27 taškus (7/11 trit.). Tai buvo pirmos gynėjo rungtynės Hiustone, po to kai vasarį jis buvo išmainytas iš „Rockets“ į „Suns“.

„Buvo puiku sugrįžti. Čia turėjau daugybę gerų prisiminimų. Žaidimas Hiustone buvo svarbi mano karjeros dalis. O šiandien mes tiesiog atlikome tai, ką privalėjome.“

Rungtynių likimas išsisprendė dar iki didžiosios pertraukos, kai Finikso komandos pranašumas pasiekė 20 taškų. Antroje rungtynių pusėje šeimininkai buvo arčiausiai priartėję iki 12 taškų.

Gordonas sumetė net 17 iš 43 komandos taškų antrajame ketvirtyje.

Devinas Bookeris nugalėtojams pridėjo 20 taškų (1/6 trit.) ir 7 rezultatyvius perdaimus. Graysonas Allenas įmetė 16 taškų.

„Rockets“ gretose Alperenas Sengunas pelnė 24, o Jalenas Greenas – 23 taškus (6/12 trit.).

„Suns“ laimėjo kovą dėl kamuolių 44:33, tačiau suklydo net 19 kartų kai varžovai – 9.

Pasidalinti