Dubajaus komanda oficialiai pristatė savo namų areną

O, Sportas!
Autorius O, Sportas! 1 min skaitymo trukmė
Coca-Cola Arena X nuotr.

Dubajaus krepšinio klubas oficialiai pristatė savo namų areną debiutiniame komandos sezone.

Naujajame sezone Dubajaus krepšinio komanda varžysis Adrijos lygoje. Klubas oficialiai patvirtino, kad jie namų rungtynes žais 17 tūkst. žiūrovų talpinančioje „Coca Cola“ arenoje, esančioje didžiausiame Jungtinių Arabų Emyratų mieste, Dubajuje.

Savo ambicijų artimoje ateityje rungtyniauti Eurolygoje neslepianti komanda pirmus savo žingsnius žengs Adrijos krepšinio lygoje, kur susidurs ir su dvejomis Eurolygoje rungtyniaujančiomis komandomis – Belgrado superklubais „Partizan“ ir „Crvena Zvezda“.

Tiek šios Serbijos, tiek kitų komandų iš Kroatijos, Slovėnijos, Juodkalnijos laukia tolimos kelionės į Dubajų, o visas kelionių išlaidas padengti yra įsipareigojusi naujoji komanda.

Itin moderni „Coca Cola“ arena pradėta statyti 2017 metais, o savo duris atvėrė 2019-ųjų vasarą. Ji lyginama su pačiomis moderniausiomis NBA arenomis.

Kol kas Dubajaus klubas oficialiai nepristatė nei vieno krepšininko. Aiškus tik komandos vyriausiasis treneris. Juo tapo Slovėnijo krepšinio specialistas Jurica Golemacas.

Pasidalinti