Dramatiškasis „El Clasico“: pramestos baudos lėmė dar vieną „Real“ triumfą

Real - El Clasico (Scanpix nuotr.)

Roko Jokubaičio atstovaujama „Barcelona“ ekipa „El Clasico“ triumfuoti nepajėgė ir Eurolygoje.

Ketvirtadienio vakarą katalonai penktajame Eurolygos ture Madrido „Real“ krepšininkams po dramatiškos kovos nusileido 64:65.

Šį sezoną „El Clasico“ „Barca“ pralaimėjo ir Ispanijos Supertaurėje, ir vietiniame čempionate ir dabar Eurolygoje.

Prieš ketvirtadienio akistatą „Real“ ir „Barcelona“ buvo vienintelės pralaimėjimų Eurolygoje dar nepatyrusios komandos.

Dideliu rezultatyvumu nepasižymėjusiame mače „Barca“ po dviejų kėlinių pirmavo 30:28, tačiau po pertraukos „Real“ išsiveržė į priekį 41:39, tuomet dar surengė spurtą 8:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą.

Ketvirtajame kėlinyje „Real“ pranašumas pasiekė rekordinius 14 taškų (57:43), tačiau tada katalonai spurtavo 16:2 ir likus pusei minutės išlygino rezultatą. Visgi tuomet abi baudas sumetė Facundo Campazzo, „Barca“ prarado kamuolį ir prasidėjo lenktynės nuo baudų metimo linijos.

Likus 4 sekundėms ir Madrido ekipai pirmaujant 63:60, Tomašas Satoransky nuo baudų metimų linijos galėjo išlyginti rezultatą, tačiau prametė jau pirmą metimą, antrą pataikė, trečią prametė specialiai, tačiau kamuolį nusiėmė Mario Hezonja, sumetęs ir abi baudas – 65:61.

Paskutinėmis sekundėmis tritaškį pataikė Alexas Abrinesas, tačiau jis nieko nepakeitė.

Jokubaitis aikštelėje praleido 21 minutę, per kurias surinko 6 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 8 naudingumo balus.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Gabrielis Deckas, pelnęs 20 taškų, atkovojęs 7 kamuolius ir surinkęs 21 naudingumo balą. Centras Vincentas Poirier pridėjo 14 taškų, 7 atkovotus kamuolius, bloką, perimtą kamuolį ir 18 naudingumo balų.

„Real“ ketvirtadienį nepadėjo sezono starte puikią formą demonstravęs Guerschonas Yabusele.

Katalonų gretose rezultatyviausias su 13 taškų buvo Willy Hernangomezas.